Aöf Yeni Kayıt Tarihleri 2014 - 2015

Aöf Yeni Kayıt Tarihleri 2014 - 2015

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİNİN AÇIKÖGRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİNE YENİ KAYIT İŞLEMLERİ BAŞLIYOR

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine 2014 Öğrenci, Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilip kayıt yaptıracak adayların, Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı (AYÖS) ile kayıt hakkı kazananların ve Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen adayların (6353 sayılı Kanun) internet başvuru ve kayıt işlemleri 1 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayıp 12 Eylül 2014 Cuma günü saat 17.00'de sona erecektir.

Öğrenci adayları internet başvuru işlemlerini http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden yapacaklardır. Öğrenciler, internet başvuru işleminden sonra "Öğretim Gideri" ve "Öğrenim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı" ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında T.C. kimlik numaraları ile Vakıfbank şubelerinden veya ATM'lerinden gerçekleştirebilirler.

Adaylar, 1-10 Eylül 2014 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 11, 12 Eylül 2014 tarihlerinde bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 12 Eylül 2014 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.

Adaylar, internet başvuru ve kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için www.anadolu.edu.tr adresinin "Açıköğretim" bölümünde yer alan "Kılavuzlar" sayfasındaki 2014-2015 Öğretim Yılı Internet Başvuru ve Kayıt Kılavuzunu inceleyebilir ya da 444 10 26 nolu telefondan çağrı merkezine ulaşılabilirler.

 

Açıköğretim öğrencilerinin Android üzerinden buluştuğu ve cep telefonlarından bilgi paylaşımı yapabildiği sosyal medya uygulamasından tüm güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Aöfmatik Android Açıköğretim (aöf) uygulaması

Açıköğretim Uygulaması AÖFMatik (Notmatik)

Get it on Google Play

Aöfmatik resmi sitesi

Aöfmatik Facebook Sayfasıİlk yorumu siz yazın !..

  • Yorumunuz en az 30 karakter olmalıdır. (0)