2009 Akademik danışmanlık - Üniversitede Aöf Dersleri

tarih02.01.2009 18:42 — Açıköğretim,



Yüzyüze Akademik Danışmanlık


--------------------------------------------------------------------------------


Akademik Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, uzaktan öğretim gören öğrencilerimiz, bazı seçilmiş dersleri yüz yüze yapabilme olanağı elde etmektedirler. Bu dersler aşağıdaki merkezlerde yapılmaktadır:


Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Alanya, Amasya, Ankara (Cebeci, Beşevler), Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Biga, Bilecik, Bolu, Bozüyük, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir (Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi), Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul (Bahçelievler, Beyazıt, Haydarpaşa), İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak.


Akademik Danışmanlık kapsamında yüz yüze yapılan dersler şunlardır:


1. Sınıf Dersleri: Genel Matematik, Genel Muhasebe, İktisada Giriş

2. Sınıf Dersleri: Muhasebe Uygulamaları, İstatistik, İktisat Teorisi

3. Sınıf Dersleri: Maliyet Muhasebesi, Türk Vergi Sistemi, Finansal Yönetim, İngilizce

4. Sınıf Dersleri için, yüz yüze öğretim yoktur.


Derslere ilişkin ayrıntılı programlar en geç, 2008 Aralık ayı son haftasında illerdeki AÖF Bürolarında ve İnternet sitemizde hazır olacak, danışmanlık yapılan merkezler ve derslerin sayısında değişiklik olduğunda ayrıca duyurulacaktır.


Akademik Danışmanlık dersleri, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü başlayıp 29 Mayıs 2009 Cuma günü akşamına kadar kesintisiz sürdürülecektir. Dersler, resmî bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırılabilecek tatil günlerinde yapılmayacaktır. Merkezlere göre hafta içi akşamları veya hafta sonları yapılan akademik danışmanlık dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenci kimliği gösterilerek dersliklere girilebilmektedir. Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde etmektedir.


Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim görecekleri üniversitelerin tüm disiplin kurallarına uymak zorundadırlar.


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ADANA

YER : Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 09:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 11:00

İktisada Giriş Cumartesi 13:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 09:00

İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 11:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 15:00

İngilizce Cumartesi 17:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ADIYAMAN

YER : Adıyaman Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 19:30

1. SINIF Genel Matematik Salı 19:30

İktisada Giriş Salı 17:30


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:30

2. SINIF İstatistik Pazartesi 17:30

İktisat Teorisi Perşembe 17:30


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 19:30

Türk Vergi Sistemi Salı 17:30

İngilizce Perşembe 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : AFYONKARAHİSAR

YER : Kocatepe Üniversitesi İ.İ.B.F. Ahmet Necdet Sezer Kampusu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 12:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 14:00

İktisada Giriş Cumartesi 10:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00

2. SINIF İstatistik Pazar 14:00

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 12:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 12:00

İngilizce Pazar 10:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : AKSARAY

YER : Aksaray Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 11:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:00

İktisada Giriş Pazar 09:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00

2. SINIF İstatistik Pazar 09:00

İktisat Teorisi Pazar 11:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 11:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00

İngilizce Pazar 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ALANYA

YER : Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 11:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 15:00

İktisada Giriş Pazar 09:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00

2. SINIF İstatistik Pazar 13:00

İktisat Teorisi Pazar 11:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 11:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00

İngilizce Pazar 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : AMASYA

YER : Amasya Meslek Yüksekokulu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 11:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 14:00

İktisada Giriş Pazar 09:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00

2. SINIF İstatistik Pazar 11:00

İktisat Teorisi Pazar ---


Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 14:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00

İngilizce Pazar 16:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ANKARA

YER : Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Beşevler


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:30

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:30

İktisada Giriş Salı 18:30


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:30

2. SINIF İstatistik Pazartesi 18:30

İktisat Teorisi Çarşamba 18:30


Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:30

Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:30

İngilizce Pazartesi 18:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ANKARA

YER : Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:00

1. SINIF Genel Matematik Salı 18:00

İktisada Giriş Çarşamba 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


Maliyet Muhasebesi Salı 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Perşembe 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ANTALYA

YER : Akdeniz Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:30

1. SINIF Genel Matematik Salı 18:30

İktisada Giriş Pazartesi 18:30


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:30

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:30

İktisat Teorisi Salı 18:30


Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:30

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 18:30

Türk Vergi Sistemi Salı 18:30

İngilizce Çarşamba 18:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ARTVİN

YER : Çoruh Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 15:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 13:00

İktisada Giriş Pazar 08:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:00

2. SINIF İstatistik Pazar 08:00

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 10:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00

İngilizce Pazar 08:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ARDAHAN

YER : Ardahan Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 11:00

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:00

İktisada Giriş Cumartesi 09:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 11:00

İktisat Teorisi Cumartesi 09:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 13:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 11:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00

İngilizce Cumartesi 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : AYDIN

YER : Adnan Menderes Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 13:30

1. SINIF Genel Matematik Pazar 09:00

İktisada Giriş Pazar 11:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30

2. SINIF İstatistik Pazar 11:00

İktisat Teorisi Pazar 09:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 15:30

Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00

İngilizce Pazar 11:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BALIKESİR

YER : Balıkesir Üniversitesi Sağlık MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 18:00

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Cuma 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Salı 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 18:00

Türk Vergi Sistemi Salı 18:00

İngilizce Perşembe 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BANDIRMA

YER : Balıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:00

1. SINIF Genel Matematik Perşembe 18:00

İktisada Giriş Pazartesi 18:00


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Perşembe 18:00


Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 18:00

Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00

İngilizce Salı 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BAYBURT

YER : Bayburt Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 15:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 10:00

İktisada Giriş Pazar 13:00


Muhasebe Uygulamaları YOK

2. SINIF İstatistik YOK

İktisat Teorisi YOK


Maliyet Muhasebesi YOK

3. SINIF Finansal Yönetim YOK

Türk Vergi Sistemi YOK

İngilizce YOK

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BİGA

YER : Onsekizmart Üniversitesi Biga İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 17:30

1. SINIF Genel Matematik Salı 19:30

İktisada Giriş Salı 17:30


Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30

2. SINIF İstatistik Cuma 17:30

İktisat Teorisi Salı 17:30


Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 17:30

Türk Vergi Sistemi Çarşamba 17:30

İngilizce Salı 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BİLECİK

YER : Bilecik Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 11:15

1. SINIF Genel Matematik Pazar 09:00

İktisada Giriş Pazar 14:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00

2. SINIF İstatistik Pazar 14:00

İktisat Teorisi Pazar 11:15


Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 16:15

Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00

İngilizce Pazar 11:15

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BOLU

YER : Abant İzzet Baysal Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 18:00

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 18:00

İktisada Giriş Salı 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Cuma 18:00

İktisat Teorisi Çarşamba 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:00

Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00

İngilizce Pazartesi 18:00

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BOZÜYÜK

YER : Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 17:30

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 17:30

İktisada Giriş Perşembe 17:30


Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30

2. SINIF İstatistik Çarşamba 17:30

İktisat Teorisi Pazartesi 17:30


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 17:30

Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30

İngilizce Salı 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BURDUR

YER : Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:00

1. SINIF Genel Matematik Cuma 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00

2. SINIF İstatistik Cuma 20:00

İktisat Teorisi Perşembe 20:00


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 20:00

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 20:00

Türk Vergi Sistemi Salı 20:00

İngilizce Salı 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : BURSA

YER :


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:00

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:00

İktisada Giriş Salı 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Salı 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ÇANAKKALE

YER : Onsekizmart Üniversitesi Eğitim Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 19:20

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 19:20

İktisada Giriş Salı 19:20


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:20

2. SINIF İstatistik Salı 19:20

İktisat Teorisi Pazartesi 19:20


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:20

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 19:20

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:20

İngilizce Perşembe 19:20


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ÇANKIRI

YER : Karatekin Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 19:00

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 19:00

İktisada Giriş Salı 19:00


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 19:00

2. SINIF İstatistik Cuma 19:00

İktisat Teorisi Çarşamba 19:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 19:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cuma 19:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00

İngilizce Perşembe 19:00

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ÇORUM

YER : Hitit Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 12:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 14:00

İktisada Giriş Pazar 10:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 14:00

2. SINIF İstatistik Pazar 12:00

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 14:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 12:00

İngilizce Pazar 16:00

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : DENİZLİ

YER : Pamukkale Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 10:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 12:30

İktisada Giriş Pazar 08:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00

2. SINIF İstatistik Pazar 12:30

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 12:30

Türk Vergi Sistemi Pazar 12:30

İngilizce Cumartesi 10:00

T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : DİYARBAKIR

YER : Dicle Üniversitesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 17:30

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 17:30

İktisada Giriş Salı 17:30


Muhasebe Uygulamaları Salı 17:30

2. SINIF İstatistik Çarşamba 17:30

İktisat Teorisi Perşembe 17:30

Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30


3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 17:30

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30

İngilizce Perşembe 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : DÜZCE

YER : Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 11:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 13:30

İktisada Giriş Pazar 09:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 13:30

2. SINIF İstatistik Pazar 09:00

İktisat Teorisi Pazar 11:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 09:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 13:30

İngilizce Pazar 15:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : EDİRNE

YER : Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cuma 18:30

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:30

İktisada Giriş Salı 18:30


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:30

2. SINIF İstatistik Cuma 18:30

İktisat Teorisi Perşembe 18:30


Maliyet Muhasebesi Salı 18:30

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 18:30

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:30

İngilizce Cuma 18:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ELAZIĞ

YER : Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 13:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 08:30

İktisada Giriş Cumartesi 10:30


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 08:30

2. SINIF İstatistik Cumartesi 10:30

İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 08:30

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 15:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:30

İngilizce Cumartesi 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ERZİNCAN

YER : Erzincan Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cuma 19:00

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 19:00

İktisada Giriş Salı 19:00


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00

2. SINIF İstatistik Cuma 19:00

İktisat Teorisi Pazartesi 19:00


Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 19:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 19:00

İngilizce Çarşamba 17:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ERZURUM

YER : Atatürk Üniversitesi Anfiler Grubu-Merkezi Dershaneler


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 10:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 10:00

İktisada Giriş Cumartesi 13:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:00

İktisat Teorisi Pazar 13:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 13:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00

İngilizce Pazar 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ESKİŞEHİR

YER : Anadolu Üniversitesi Prof.Dr. Orhan Oğuz Eğitim Tesisleri


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:15

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:15

İktisada Giriş Salı 18:15


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 18:15

2. SINIF İstatistik Perşembe 20:15

İktisat Teorisi Cuma 18:15


Maliyet Muhasebesi Perşembe 20:15

3. SINIF Finansal Yönetim Cuma 18:15

Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:15

İngilizce Salı 18:15


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ESKİŞEHİR

YER : Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:15

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:15

İktisada Giriş Salı 18:15


Muhasebe Uygulamaları YOK

2. SINIF İstatistik YOK

İktisat Teorisi YOK


Maliyet Muhasebesi YOK

3. SINIF Finansal Yönetim YOK

Türk Vergi Sistemi YOK

İngilizce YOK


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : GAZİANTEP

YER : Gaziantep Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 18:00

1. SINIF Genel Matematik Cuma 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Çarşamba 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : GİRESUN

YER : Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 13:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 10:00

İktisada Giriş Cumartesi 15:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 15:00

İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 13:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00

İngilizce Cumartesi 08:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : HATAY

YER : Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 10:30

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 08:30

İktisada Giriş Cumartesi 13:30


Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:30

2. SINIF İstatistik Pazar 13:30

İktisat Teorisi Pazar 10:30


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:30

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 13:30

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 08:30

İngilizce Cumartesi 15:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : IĞDIR

YER : Iğdır Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 09:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 11:00

İktisada Giriş Cumartesi 13:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 15:00

İktisat Teorisi Cumartesi 13:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 13:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00

İngilizce Cumartesi 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ISPARTA

YER : Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 18:00

1. SINIF Genel Matematik Cuma 18:00

İktisada Giriş Pazartesi 18:00


Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:00

2. SINIF İstatistik Pazartesi 18:00

İktisat Teorisi Salı 18:00


Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:00

Türk Vergi Sistemi Çarşamba 18:00

İngilizce Pazartesi 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : İSTANBUL

YER : Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Haydarpaşa Kampusu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 09:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 11:00

İktisada Giriş Pazar 15:15


Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00

2. SINIF İstatistik Pazar 09:00

İktisat Teorisi Pazar 13:15


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:15

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 09:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00

İngilizce Pazar 15:15


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : İSTANBUL

YER : Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Beyazıt Kampusu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 14:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 16:00

İktisada Giriş Pazar 11:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 16:00

2. SINIF İstatistik Pazar 11:00

İktisat Teorisi Pazar 14:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 14:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 09:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00

İngilizce Pazar 16:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : İZMİR

YER : Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 09:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 13:30

İktisada Giriş Pazar 10:50


Muhasebe Uygulamaları Pazar 09:00

2. SINIF İstatistik Pazar 10:50

İktisat Teorisi Pazar 13:30


Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 13:30

Türk Vergi Sistemi Pazar 10:50

İngilizce Pazar 15:20


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KAHRAMANMARAŞ

YER : Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi-Orman Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:00

1. SINIF Genel Matematik Salı 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Perşembe 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Salı 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KARAMAN

YER : Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:45

1. SINIF Genel Matematik Cuma 18:45

İktisada Giriş Salı 18:45


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:45

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:45

İktisat Teorisi Pazartesi 18:45


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:45

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:45

Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:45

İngilizce Çarşamba 18:45


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KARS

YER : Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 17:30

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 19:30

İktisada Giriş Pazartesi 17:30


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30

2. SINIF İstatistik Çarşamba 19:30

İktisat Teorisi Perşembe 19:30


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 17:30

Türk Vergi Sistemi Salı 19:30

İngilizce Çarşamba 19:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ :KASTAMONU

YER : Kastamonu Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 11:30

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 13:45

İktisada Giriş Cumartesi 09:30


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:30

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:45

İktisat Teorisi Cumartesi 11:30


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:30

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 09:30

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:45

İngilizce Cumartesi 15:45


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KAYSERİ

YER : Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 09:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 11:00

İktisada Giriş Cumartesi 13:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 09:00

İktisat Teorisi Cumartesi 11:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 09:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00

İngilizce Cumartesi 11:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KIRIKKALE

YER : Kırıkkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:00

1. SINIF Genel Matematik Perşembe 18:00

İktisada Giriş Salı 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Perşembe 18:00

İktisat Teorisi Çarşamba 18:00


Maliyet Muhasebesi Salı 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 18:00

Türk Vergi Sistemi YOK

İngilizce Çarşamba 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KIRKLARELİ

YER : Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 09:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 11:00

İktisada Giriş Pazar 15:30


Muhasebe Uygulamaları Pazar 11:00

2. SINIF İstatistik Pazar 15:30

İktisat Teorisi Pazar 13:30


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 11:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 15:30

İngilizce Pazar 09:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KIRŞEHİR

YER : Ahi Evran Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 12:30

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 10:00

İktisada Giriş Pazar 10:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 12:30

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 12:30

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 10:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00

İngilizce Cumartesi 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KİLİS

YER : Yedi Aralık Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 10:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 13:00

İktisada Giriş Pazar 08:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 10:00

2. SINIF İstatistik Pazar 13:00

İktisat Teorisi Pazar 08:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 08:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 15:00

İngilizce 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KOCAELİ

YER : Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 18:45

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 18:45

İktisada Giriş Perşembe 18:45


Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 18:45

2. SINIF İstatistik Perşembe 18:45

İktisat Teorisi Perşembe 20:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:45

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:45

Türk Vergi Sistemi Perşembe 20:00

İngilizce Salı 20:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KONYA

YER : Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 13:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:00

İktisada Giriş Pazar 09:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:00

İktisat Teorisi Cumartesi 11:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 11:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 11:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 09:00

İngilizce Cumartesi 09:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : KÜTAHYA

YER : Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 18:00

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 18:00

İktisada Giriş Cuma 18:00


Muhasebe Uygulamaları Pazartesi 18:00

2. SINIF İstatistik Salı 18:00

İktisat Teorisi Perşembe 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Perşembe 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Salı 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : MALATYA

YER : İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:00

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Cuma 18:00

İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


Maliyet Muhasebesi Cuma 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 18:00

Türk Vergi Sistemi Salı 18:00

İngilizce Çarşamba 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : MANİSA

YER : Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 19:30

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 19:30

İktisada Giriş Pazartesi 19:30


Muhasebe Uygulamaları Salı 19:30

2. SINIF İstatistik Çarşamba 19:30

İktisat Teorisi Pazartesi 19:30


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 19:30

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 19:30

Türk Vergi Sistemi Perşembe 19:30

İngilizce Salı 19:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : MERSİN

YER : Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 11:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:00

İktisada Giriş Cumartesi 15:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 11:00

İktisat Teorisi Cumartesi 09:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 15:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 11:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00

İngilizce Cumartesi 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : MUĞLA

YER : Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cuma 18:00

1. SINIF Genel Matematik Perşembe 18:00

İktisada Giriş Pazartesi 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 18:00

İktisat Teorisi Perşembe 18:00


Maliyet Muhasebesi Çarşamba 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Perşembe 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : NAZİLLİ

YER : Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 10:40

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 12:45

İktisada Giriş Cumartesi 09:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 10:40

İktisat Teorisi Cumartesi 12:45


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:40

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 14:35

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 12:45

İngilizce Cumartesi 09:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : NEVŞEHİR

YER : Nevşehir Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 13:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:00

İktisada Giriş Cumartesi 11:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 11:00

İktisat Teorisi YOK YOK


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 09:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 1500

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 11:00

İngilizce Cumartesi 13:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : NİĞDE

YER : Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 13:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:00

İktisada Giriş Cumartesi 11:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 09:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:00

İktisat Teorisi Cumartesi 11:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 15:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00

İngilizce Cumartesi 09:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ORDU

YER : Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 14:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 08:00

İktisada Giriş Pazar 12:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00

2. SINIF İstatistik Pazar 12:00

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 12:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 08:00

İngilizce Pazar 14:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : RİZE

YER : Rize Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 09:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 11:00

İktisada Giriş Cumartesi 13:30


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 11:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:30

İktisat Teorisi Cumartesi 09:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 09:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 11:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00

İngilizce Pazar 13:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : SAKARYA

YER : Sakarya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 10:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 12:00

İktisada Giriş Cumartesi 10:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 12:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 12:00

İktisat Teorisi Cumartesi 14:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 12:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 10:00

İngilizce Pazar 14:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : SAMSUN

YER : Ondokuzmayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 10:45

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 12:45

İktisada Giriş Cumartesi 09:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 12:45

2. SINIF İstatistik Cumartesi 14:30

İktisat Teorisi Cumartesi 10:45


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 14:30

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 10:45

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 09:00

İngilizce Cumartesi 12:45


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : SİNOP

YER : Sinop Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Perşembe 17:30

1. SINIF Genel Matematik Salı 17:30

İktisada Giriş Çarşamba 17:30


Muhasebe Uygulamaları Çarşamba 17:30

2. SINIF İstatistik Perşembe 17:30

İktisat Teorisi Pazartesi 17:30


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Salı 17:30

Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:30

İngilizce Çarşamba 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : SİVAS

YER : Cumhuriyet Üniversitesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 17:30

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 17:30

İktisada Giriş Cuma 17:30


Muhasebe Uygulamaları Salı 17:00

2. SINIF İstatistik Çarşamba 17:30

İktisat Teorisi Perşembe 17:30


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 17:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cuma 17:00

Türk Vergi Sistemi Perşembe 17:00

İngilizce Cumartesi 10:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ŞANLIURFA

YER : Harran Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 08:00

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 13:00

İktisada Giriş Cumartesi 10:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 10:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 13:00

İktisat Teorisi Cumartesi 08:00


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 10:00

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 08:00

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00

İngilizce Cumartesi 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : TEKİRDAĞ

YER : Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 13:30

1. SINIF Genel Matematik Pazar 09:00

İktisada Giriş Pazar 11:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 15:30

2. SINIF İstatistik Pazar 11:00

İktisat Teorisi Pazar 13:30


Maliyet Muhasebesi Pazar 13:30

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 15:30

Türk Vergi Sistemi Pazar 11:00

İngilizce Pazar 09:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : TOKAT

YER : Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 18:00

1. SINIF Genel Matematik Salı 18:00

İktisada Giriş Perşembe 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Cuma 18:00

İktisat Teorisi Pazartesi 18:00


Maliyet Muhasebesi Pazartesi 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 18:00

Türk Vergi Sistemi Perşembe 18:00

İngilizce Cuma 18:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : TRABZON

YER : Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Salı 17:30

1. SINIF Genel Matematik Cuma 17:30

İktisada Giriş Çarşamba 17:30


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 17:30

2. SINIF İstatistik Pazartesi 17:30

İktisat Teorisi Çarşamba 17:30


Maliyet Muhasebesi Perşembe 17:30

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 17:30

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 17:30

İngilizce Salı 17:30


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : UŞAK

YER : Uşak Üniversitesi MYO


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Çarşamba 19:00

1. SINIF Genel Matematik Pazartesi 19:00

İktisada Giriş Salı 19:00


Muhasebe Uygulamaları Perşembe 19:00

2. SINIF İstatistik Cuma 19:00

İktisat Teorisi Çarşamba 19:00


Maliyet Muhasebesi Perşembe 19:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazartesi 19:00

Türk Vergi Sistemi Salı 19:00

İngilizce Cuma 19:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : VAN

YER : Yüzüncüyıl Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazar 10:00

1. SINIF Genel Matematik Pazar 08:00

İktisada Giriş Pazar 13:00


Muhasebe Uygulamaları Pazar 08:00

2. SINIF İstatistik Pazar 1300

İktisat Teorisi Pazar 10:00


Maliyet Muhasebesi Pazar 08:00

3. SINIF Finansal Yönetim Pazar 13:00

Türk Vergi Sistemi Pazar 10:00

İngilizce Pazar 15:00


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : YOZGAT

YER : Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Cumartesi 11:15

1. SINIF Genel Matematik Cumartesi 09:30

İktisada Giriş Cumartesi 13:00


Muhasebe Uygulamaları Cumartesi 13:00

2. SINIF İstatistik Cumartesi 09:30

İktisat Teorisi Cumartesi 11:15


Maliyet Muhasebesi Cumartesi 11:15

3. SINIF Finansal Yönetim Cumartesi 09:30

Türk Vergi Sistemi Cumartesi 13:00

İngilizce Cumartesi 14:45


T.C.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ

AKADEMİK DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

DERS PROGRAMI


İLİ : ZONGULDAK

YER : Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.


SINIF DERS ADI GÜN SAAT

Genel Muhasebe Pazartesi 18:00

1. SINIF Genel Matematik Çarşamba 18:00

İktisada Giriş Cuma 18:00


Muhasebe Uygulamaları Salı 18:00

2. SINIF İstatistik Cuma 18:00

İktisat Teorisi Çarşamba 18:00


Maliyet Muhasebesi Perşembe 18:00

3. SINIF Finansal Yönetim Çarşamba 18:00

Türk Vergi Sistemi Pazartesi 18:00

İngilizce Salı 18:00

 




Bir önceki konu başlığımıza göz atmak isterseniz tıklayınız : Aöf Akademik Danışmanlık | Üniversite Dersleri Hangi İllerde




    Yorumlar...
    (Toplam 1 yorum var.)


    Sayfa: 1

    Bu yorumu gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???


    Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...




    Pencereyi Kapat...
  1. 24.06.2011 00:17
    şeyda


    Misafir




    mrb.ben türk dili deb.öğrencisiym. eskşhrde edb.dersleri veriliyor mu? okulu kaç kez aradım sağolsun kimse ilgilenmedi

Yorum Yazın