Samsung Telefonlara Tekbip Profili Ekleme

tarih19.11.2010 00:01 — Mobile, 

samsung-e848-beijing-olympics-phone

Merhabalar, eğer bir samsung cep telefonunuz varsa günün birinde nokia’lardan alışık olduğumuz tekbip profiline ihtiyaç duyabilirsiniz. Samsung böyle bir özelliği ya bilmiyor yada benim telefonuma koymayı unutmuş Dil çıkaran gülümseme Gerçi sadece ben olsam bu kadar kişi bu konuyu araştırma gereği duymazdı herhalde Gülümseme

Malum, Türkçe sitelerden bir şey bulup indirmek - denemek tam bir işkence. Önce aradığınız kelimelerle sitelerine çekiyorlar sonra linki gizleyip üye ol diyorlar, üye oluyorsun ve dı nı nı nııııımmmmm link kırık Kafası karışmış gülümseme Gülümseme Neyseki sitemizde zoraki üyelik yok. Kırık linkleri de sağolsun üyeler söyleyince düzeltmeye çalışıyoruz.

Gelelim tekbip’e;

 • Daha sonra bluetooth ile telefonunuza yükleyin.
 • Telefon ayarlarından Profil ayarlarına gelin ve pek kullanmadığınız (araç profili olabilir) bir profili düzenleme moduna girin. Zil ve mesaj tonuna indirdiğiniz dosyaları seçin. Ses seviyelerini kulağınızın işitebileceği seviyeye ayarlayın ve tekbipleyebilen bir samsung’un keyfini çıkarın.

Özellikle mesajlaşırken titreşimi de kapatırsanız bir gece de 1345 kere titreşmeyen ve dünyanın her tarafında aynı olan samsung msj sesinden kurtulmuş olursunuz.

 

 
Bir önceki konu : Windows Live Messenger Java | Cep İçin MSN Jar v3.8
  Yorumlar...
  (Toplam 1 yorum var.)


  Sayfa: 1

  Bu yorumu gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???


  Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...
  Pencereyi Kapat...
 1. 22.09.2011 10:16
  Muhammed


  Misafir
  link kırık bi zahmet el atsan

Yorum Yazın