Windows 8 İndir

Microsoft'un en tutarlı ve hızlı işletim sistemi 7 üzerine inşa edilen Windows 8'in hazırlıkları tamamlandı ve indirilebilir durumda.

Windows 8 yeni teknolojilere ayak uyduracak bir şekilde dokunmatik ekranlı cihazlar içinde çok kullanışlı hale getirilmiş.

 

 

Alttaki bağlantıya tıklayıp sayfadaki formu doldurduğunuz taktirde Windows 8 Consumer Preview sürümünü indirip kurabilirsiniz.

Windows 8 indirme sayfası için tıklayın.

 

-----

Windows 8 Consumer Preview Kurulum, bilgisayarınızın Windows 8 Consumer Preview'u çalıştırıp çalıştıramayacağını kontrol eder ve doğru indirmeyi seçer. Kurulum ayrıca uyumluluk raporu ve yükseltme yardımı sağlar. ISO veya önyüklenebilir flash sürücü oluşturmada kullanılan yerleşik araçlar Windows'un önceki sürümlerinin çoğu (Windows XP ve daha önceki sürümleri hariç) için mevcuttur.

İndirmeden önce unutmayın: Windows 8 Consumer Preview, ticari olarak yayımlanmadan önce büyük ölçüde değişikliğe uğrayabilecek bir yayım öncesi yazılımdır. Microsoft, burada sağlanan bilgilerle ilgili doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermez. Bazı ürün özellikleri ve işlevleri için ek donanım ya da yazılımların yüklenmesi gerekebilir. Önceki işletim sisteminize geçmeye karar verdiyseniz, kurtarmadan veya bilgisayarınızla gelen yükleme medyasından yeniden yüklemeniz gerekir.

-----

Geçmişten günümüze Microsoft Windows Logoları;İlk yorumu siz yazın !..

  • Yorumunuz en az 30 karakter olmalıdır. (0)
İlginizi çekebilir...