Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

açıköğretim programlarından felsefe edebiyat sosyoloji — Açıköğretim Fakültesi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

açıköğretim programlarından felsefe edebiyat sosyoloji

Tarih: 11.06.2010 00:09
Şikayet Et | Link  

Üye

iiii geceler açıköğretim programlarından felsefe edebiyat sosyoloji....vs. gibi bölümlere yoğun talep olduğundan bir daha bu bölümlere giriş yapılmayacağı ne derece doğrudur.... katkılarınızdan dolayı teşekkürler. son olarak 4 yıllık herhangi br lisans proramını bitiren bir kişi öss girmeden direk açıköğretime kayıt yaptırabiliyor mu?? böyle bir durum söz konusu mu????

Tarih: 16.06.2010 15:16
Şikayet Et | Link  

Üye

Abi 1. soruna cevap: Yanlış. çünkü AÖF olduğu için kayıtlar vardır.İstediğin yeri yazarsın. Abi 2. soruna cevap: Bu sorunuz yanlış olmuş. Lisans programını bitiren zaten 4 yıllık bitirdiği için AÖF ye niye kayıt yaptırsınki. Şimdi şunuda belirteyim abi. YGS sınavına girmeyen ve YGS sınavına girse bile YGS 1-2-3-4-5-6 puan türünün herhangi birinden 140 alamayan bir kişi AÖF ye kayıt yaptıramaz. Çünkü YGS lazım + 140 barajı geçmek lazım. Hakkınızda hayırlısı olsun.Wink

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: