Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

açıköğretim okurken öss sınava giriliyormu — Açıköğretim Fakültesi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

açıköğretim okurken öss sınava giriliyormu

Tarih: 27.08.2009 12:28
Şikayet Et | Link  

Üye

şuan açıköğretim birinci sınıftayım kamu yönetimi ama yeni açılan bölümler daha avantajlı sınava girme hakkımız varmı okurken yoksa kaydı sildirmemizmi gerek .Cry

Tarih: 27.08.2009 12:35
Şikayet Et | Link  

Üye

arkadasım bildigim kadarıyla kayıdını sildirmene gerek yok girebiliyosun ancak şu var acıkögretim tercih edemezsin yani iki tane acıkögretim bölümü okunmuyo birinden vazgeçmen lazım. Wink

btl
Tarih: 27.08.2009 14:17
Şikayet Et | Link  

Üye

Sınava girebiliyorsunuz ama açıköğretimden iki bölüm okuyamıyorsunuz ama örgün kazanırsan okursun yada şimdiki bölümünü iptal edip yeni bölüm terch edebilirsin.

Tarih: 27.08.2009 15:11
Şikayet Et | Link  

Üye

ikinizede teşekkür ederim düşünmekten kafayı yicektim valla

Confused

Tarih: 28.08.2009 14:01
gul
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

meralmrl.....

ben de aynı durumdayım kafam karıstı aslında istedıgım bı bolum geldi(turk dili ve edebiyatı) bana hep bunun hayalını kurup okumak isterdim ama ne yapacam bılemiyorum eskisehirde ders yok dıyen bı suru kısı var haliylen bende umutsuzluga dusmek istemiyorum ya verılmezse dıeee ne yapacam bi yandan da maliye yi mi?ConfusedConfused devam etsem diyorum eskisehirde ders gormezsek ALLAHH AŞKINA nerde gorecez ya da gorebiliriz umarım bi an once bu akademik danısmanlık dersleri tarihleri acıklanır umarım bizde iktisat ve işletme fakultelrı gibi yuz yuze egıtm gorme imkanına sahip oluruzzz....

bikac gun oncesıne kadar umutsuzluga dusmeyın diyodum ben düştüm galiba inan tum hayallerim suya duser...CryCryCry

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: