Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

başlangıç.. — Açıköğretim Fakültesi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

başlangıç..

Tarih: 29.01.2011 23:06
Şikayet Et | Link  

Üye

bu yıl acık ögretim yazmak için sınava basvuru yaptım..edebiyat sosyoloji ve felsefe bölümleri için bir takım araştrmalarım oldu fakat o kadar kafam karıştı ki anlatamam..bazıları edebiyatın artık kalktıgını yazamayacagımı söyleşim..kimileri sosyolojının işe yaramayacagını..vs vs..bu konuya net bi acıklık getirirseniz mutlu olurum..

Tarih: 17.12.2011 21:50
Şikayet Et | Link  

Administrator

İnternette okuğunuz her şeye inanırsanız kafanız karışır elbette. Bir çok kişi bu bölümleri tercih etti ve gayet güzel okuyor. Bir bölümün açılması - kapatılması öyle kolay olmaz.

Örgün eğitim bölümlerini bitirenler bu bölümleri aöf'de görünce resmen çileden çıktılar :) Sitemizde onlarcasının yorumları var. Özellikle Türk Dili bölümü konusunda örgün eğitim alanlar aöf bitirenlerin kesinlikle öğretmenlikten uzak durmaları kanaatinde. Çünkü onlara göre onlar bu okulu gerçekten okudular ve aöf öğrencileri haftasonu 2 saat çalışarak ders veriyorlar.

Ben bu yeni açılan bölümleri, örgünde iktisat bitirenle aöfde iktisat bitirenlerin durumu gibi düşünüyorum. Yani ilk tercih örgün ve iyi bir üni'den alınmış diplomada.

2011-12-17 21:50:34 Tarihinde varol tarafından düzenlendi.

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: