Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

yardımmm!!!!!! — Açıköğretim Fakültesi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

yardımmm!!!!!!

Tarih: 18.09.2009 09:41
gul
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

mrb adminim!!

eskişehirde dedıgınız gıbı zor gorunuyodu ders verılır mı die hakkaten de oyleymiş!keşke ders verilseydi:yinede bi umut yok mu?

(ders verilir mi die)..bende kendimce arastırıyorum en son sadece haftanın bi gunu verılir denildi bana bende kayıt yapmak acısından karasız kaldım simdi yapsam ders verılmezse ben ne yaparım bulundugum ilde de yuz yuze egıtım yapılan bi uni. yok..bu yuzden e.sehre gidip ders ogrenmek istiyordum . şimdi ben maliye okuyorum kararsız kaldım kaydımı sileyim mi  die..

lütfen sizin bi öneriniz var mı ????Cry

Tarih: 18.09.2009 11:16
Şikayet Et | Link  

Administrator

Arkadaşım hep söylediğim gibi yine söylüyorum. Bu okul açık öğretim. Örgün eğitimden farkı okulda ders görmemek. Eskişehirde örgün eğitim gibi ders verilmemesi çok çok normal bir şey.

Haftada bir gün ders görmek için şehir değiştirmek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Şimdiye kadar hiç akademik danışmanlığa katılmadım ama katılan arkadaşların derslerin pek tatmin edici geçmediğinden bahsediyorlardı. Bunuda dikkate almalısınız bence. Karar sizin büroyla görüşün üniversiteyi arayın. Embarassed

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 18.09.2009 13:09
gul
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

tamam büroyla görüşcem baska care yokCry

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: