ANADOLU ├ťN─░VERS─░TES─░ A├çIK├ľ─×RET─░M S─░STEM─░, ├ľ─×RENC─░LER─░N─░ KAMP├ťSE DAVET ED─░YOR

Auricol
├ťye
12.03.2016 13:45 # 0

Anadolu ├ťniversitesi ─░ktisat Fak├╝ltesi Uluslararas─▒ ─░li┼čkiler B├Âl├╝m├╝, a├ž─▒k├Â─čretim sisteminde okuyan ├Â─črencilerine y├Ânelik Model Birle┼čmi┼č Milletler etkinli─či d├╝zenliyor. Birle┼čmi┼č Milletler oturumlar─▒n─▒n sim├╝lasyonu ┼čeklinde ger├žekle┼čtirilecek etkinlikte, ├Â─črenciler Birle┼čmi┼č Milletler ├╝yesi olan 15 farkl─▒ ├╝lkeyi temsil ederek Birle┼čmi┼č Milletler deneyimi ya┼čayacak.

“Birle┼čmi┼č Milletler G├╝venlik Konseyi’nde Reform’’ konu ba┼čl─▒─č─▒n─▒n m├╝zakere konusu olarak se├žildi─či etkinlikte kat─▒l─▒mc─▒lar, temsil edecekleri ├╝lkenin G├╝venlik Konseyi reformu hakk─▒nda savunduklar─▒ fikirleri sim├╝lasyonda uygulayarak ├╝lkelerinin ├ž─▒karlar─▒ do─črultusunda bir karar metni olu┼čturmaya ├žal─▒┼čacaklar.

Anadolu ├ťniversitesi A├ž─▒k├Â─čretim Sisteminde yer alan ├Â─črencilere y├Ânelik olan etkinlik, 14-15 May─▒s 2016 tarihlerinde Anadolu ├ťniversitesi Yunusemre Kamp├╝s├╝ ├ľ─črenci Merkezi Salon 2009’da ger├žekle┼čtirilecek. Farkl─▒ ┼čehirlerde okuyan A├ž─▒k├Â─čretim ├Â─črencilerini bir araya getirmeyi ama├žlayan etkinlikte, ├Â─črencilerin ula┼č─▒m, konaklama ve yemek masraflar─▒ organizasyon taraf─▒ndan kar┼č─▒lanacak

Ayr─▒nt─▒l─▒ bilgi ve ba┼čvuru i├žin anadolumun.anadolu.edu.tr sitesini ziyaret ediniz.