Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

KOÇ ERKEĞİ KOÇ KADININI KENDİSİNE NASIL AŞIK EDEBİLİR — Aşk ve Sevgi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

KOÇ ERKEĞİ KOÇ KADININI KENDİSİNE NASIL AŞIK EDEBİLİR

Tarih: 11.05.2010 02:08
serdar
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

KOÇ ERKEĞİ KOÇ KADININI KENDİSİNE NASIL AŞIK EDEBİLİR...Confused

Tarih: 29.07.2010 00:50
birol can
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

walla ben direkt sevdiğimi söledim ve geri wazgectim dedim inada bindi uyuz oldu ve suan 1 yıldır birlikteiz :D

Tarih: 05.08.2010 17:38
Şikayet Et | Link  

Administrator

Koçlar dik kafalı olurlar, onlardan daha dik kafalı olursan ve etkileyebilirsen belki kendine bağlayabilirsin ama hayatı sana zehir eder çünkü pes etmek nedir bilmezler Laugh Yani bu kezde seni alt etmek için çabalayabilir. Ben ilişkimde bu tür bir durumla karşılaşmıştım. Kapıdan kov bacadan gelir ve demek istediğini kafana sokana kadar susmaz Smile Şaka bi yana, burçların insanlar üzerinde etkisi var fakat bir insanı burcundaki püf noktalarla bir yere götüremezsin bence Smile götürsen bile bir yere kadar çünkü bir insan kendi zaafını başkasından daha iyi bilir. Önlemini alır ve hesaplar artık tutmaz.   Burcuna ait özelliklerini oku ve kendin ol, eğer kızın niyeti varsa zaten birlikte aşkı tadarsınız Wink

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: