Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

yardım istiyorumm..:'( — Aşk ve Sevgi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

yardım istiyorumm..:'(

Tarih: 26.12.2010 11:55
Şikayet Et | Link  

Üye

meraba benm yardıma ihtiyacım hemde çokk :( bir süre önce aşık oldum ama karşılığı yok dha doğrusu size şöyle anlatayım iki aydır tanışıyoruz belkide daha fazla bnden o zmndan itibaren hoşlandığını söyledi bi arkadaşımla beraberdi . bn ise onun samimiyetine inandım konuşmaya devam ettik çok yakındık tıpki bi sevgili gibi 2 hafta böyle devam ettik herşeyime karışıyor kıskanıyor dışarı çıkmama dahi izin vermiyordu oysa sevgilim değildi. aşkım,kuşum,bitanem gibi laflar ediyordu bunlar ne anlama geliyor biz neyiz dediğimde ise yakında böyle olacağız diordu zman tanı bana diordu . peki dedim istediğin zamn senn olsun ddm. buluşuyorduk sarılıyordu bu bi deneme süresimiydi anlayamıyorum  . o kadar yakın ki sanki evlencekmiş gibi :( msjlar çekiyordu sennle ciddiyim hiç bu kadar ciddi olmadım gibisinden konuşuyordu . her kız gibi bnde inandım samimiyetine konuşmalarına kaptırdım kendimi. bi gün okula geldi seni görmek istedm ddi . yemek yedik ve sarıldı gel gitmeden son kez sarılayım ddi. öyle sıkı sarıldıki sanki daha görşmeyecekmişiz gibi öyle içten sarıldı ki sanki bi daha bırakmicakmş gibi. sonra gitti arkasına bkmadan gitti. akşam konuşurken teklif etti ve bn cevabı ertesi gn vereceğim ddim.düşündm kararımı verdm bni mutlu edior ve onu seviorum neden olmasın ddim . kabul ddim aradan 3 saat geçti ve bir mesj ; '' biz çıkmayalım en iyisi bu sendn uzaklaşırım die korkuyorum '' bu mesj ile nerden geldiğimi bilemedm ve ağzıma gelen ne varsa söyledm bnimle gönl mü eğlendirdi neden bunu yaptı . verdiği tek cevap ise seni üzmemek için çıkmayalım ddi uzaklaşırım çk üzülrsün ddi. bn ise hayal kırıklığı yaşadım . çok üzüldm böyle olması bni daha çok üzdü . msj atmadım , ertsi gn bi msj daha dün akşam naptın aklım hep sendydi nerdeydn nasıldın nasıl oldn heo dşndüm ddi. snra bn nie hala umurundyım ki nie hala msj atıosun bitti işte ddm . bn çıkmayalım demekle bi daha muhattab olmayalım demedm ki ddi. bnde artık snnle konuşmak istmiorm ddim.  o gnden sonra hiç konuşmadık ve olay bir hafta önce oldu. bn ne yapmalıyım onun  pişman olmasını çok istiyorum . dön demek gelmior içmden yalvaran taraf bn olmk istemiyorum. hem üzülen hemde acınan taraf olmak istemiyorum. sadece onun pişman olmasını deli gibi pişman olmasını istiyorum.. bana yardım edin bn düşünmkten kafayı yiyecğmm ltfn yardım edin bana ..

Tarih: 26.12.2010 21:45
Şikayet Et | Link  

Administrator

Eğer seni gerçekten sevmiyor vakit geçirme amacıyla bir şeyler yaşamışsa ve çekip gitmişse şuanki psikolojinle ona asla ders veremezsin. Çünkü büyük bir ihtimalle farklı hayaller peşindedir. Yazdıklarından anlaşıldığı üzere gayet etkilenmişsin ve etkilemek istiyorsun ama aşkın çok karmaşık bir şey olduğunu asla aklından çıkarma. Yapmayacağın şeyleri yaptırabilir, delirtircesine kafana soruları kilitleyebilir ve hayatını resmen alt üst edebilir. Onu pişman edebilmen için ilk olarak onunda seni seviyor olması, sana dönmesi ve döndüğünde de tekmeyi suratına sokman gerekiyor. Attığın tekmenin şiddeti onun içinde beslediği sevgisi derecesinde etkili olur. Eğer çok seviyorsa ve süründürmeyi kafaya koyduysan çok feci halde tutarlı olman ve açıklamalarının hiç birini yutmadan verdiğin kararda ısrarlı olman asla taviz vermemen gerekiyor. Eğer sevgisi gönül eğlendirmekten ibaretse, ne yaparsan yap onu asla etkilemez. Olan sadece ve sadece sana olur. Mutlu günler....

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 01.01.2011 16:02
Şikayet Et | Link  

Üye

bn onu anlamıyorum gerçketen anlamıyorum yaa ... bnmle uğraşıo sahte bi face açmış sanırım ordan bni eklemiş bn kendisini facemden silmiştim şimdi ise bni çıktığı kız eklemiş tabi gerçkten varsa. kız bni tanımıyora ki ve o kadar kişinn arasından benim olduğumu nasıl bulcak bn bunun içinde memtn olduğunu düşünüyorum. bi süre önce mmtin en yakın arkadış ile ilşkisi var falan yazıo ve şmdi de mmt ile ilşkisi vr yazıo madem bni kandırck önceki bağlntıları silsin. o olduğundan tam emn değilim ama bir de şu var bn arkadaşına böle böle die anlattm madem bni işltcek önceki ilşkisi bari kaldırsa ya ordan yemedim bu sefer ddim ve şmdi baktım kızın profilne o eski ilşki kalkmış mutlaka birşy var bunda ya.. madem bni sevmior ndn bnmle uğraşıyor neden hala canımı yakmak istiyor... :'(((( 

Tarih: 02.01.2011 14:43
Şikayet Et | Link  

Üye

ve şuan bni soruyomuş :'(

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202, muratsezgin1993,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: