Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

Aşk Nedir ? — Aşk ve Sevgi — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

Aşk Nedir ?

Tarih: 24.04.2012 19:37
Şikayet Et | Link  

Üye

• Gülümseme Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum bu siteye 15 yaşındayım.. ama 30 yaşındaki insanın yaşayacağı insanın yaşadıklarını yaşadm . size aşk'ı tarif edicem şimdiden yanlışım olursa affedin :)

AŞK

• Aşk,Her insanın yaşayabileceği bir şey dir . insan doğduğunda bile aşık oluyor annesine..
    ama benim bahsedeceğim ergenliten sonra ki aşk ewett işte aşk seversin onun yanında olmadığın zaman kahrolursun benm durumumum daha bugün ayrıldık üzgünüm çok üzgünüm ama geçicek bişi onu biliyorum . ne zamn geçiceğini bilmiyorum ama . Erkekler cinsel arzularını yerine getirmek için kızlarla çıkarlar ama kızlar öylemi onun yanında mutlu hissettikleri için erkeklerle çıkarlar elini sevgiyle tutarlar şehvetle öperler . eğer bir erkeğe erkenden elini verdiysen yada öptüysen kaybedersin geçte vermiceksin tam zamanında vericeksin ki sana tutulsun . ayrılırken sakın bir daha döner düşüncesine kapılmayın kaybedrsiniz..

Kusura bakmayın kısa oldu ilk yazım :) bir daha ki yazılara inşallah :)) seviyorum sizi

24.04.2012
                                                                                                                                                19:48

śéńíbíźíőńúśévíýőŕúm
Tarih: 25.04.2012 16:56
Şikayet Et | Link  

Üye

:) haha  15 yaşındaki kız aşk dediğin şey aslında  insanı acı yaşatan başka bişiden ibaret değil

Tarih: 12.07.2012 16:30
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

Ben de katılıyorum.

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: