Aşk Nedir ?

adımbuket
Üye
24.04.2012 19:37 # 0

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum bu siteye 15 yaşındayım.. ama 30 yaşındaki insanın yaşayacağı insanın yaşadıklarını yaşadm . size aşk'ı tarif edicem şimdiden yanlışım olursa affedin Gülümseme 

AŞK

Aşk, her insanın yaşayabileceği bir şeydir. İnsan doğduğunda bile aşık oluyor annesine..
ama benim bahsedeceğim ergenliten sonra ki aşk ewett işte aşk seversin onun yanında olmadığın zaman kahrolursun benm durumumum daha bugün ayrıldık üzgünüm çok üzgünüm ama geçicek bişi onu biliyorum . ne zamn geçiceğini bilmiyorum ama . Erkekler cinsel arzularını yerine getirmek için kızlarla çıkarlar ama kızlar öylemi onun yanında mutlu hissettikleri için erkeklerle çıkarlar elini sevgiyle tutarlar şehvetle öperler . eğer bir erkeğe erkenden elini verdiysen yada öptüysen kaybedersin geçte vermiceksin tam zamanında vericeksin ki sana tutulsun . ayrılırken sakın bir daha döner düşüncesine kapılmayın kaybedrsiniz..

Kusura bakmayın kısa oldu ilk yazım :) bir daha ki yazılara inşallah :)) seviyorum sizi

24.04.2012

19:48

śéńíbíźíőńúśévíýőŕúm

25.04.2012 16:56 # 1

:) haha  15 yaşındaki kız aşk dediğin şey aslında  insanı acı yaşatan başka bişiden ibaret değil

Somut Seven
Ziyaretçi
12.07.2012 16:30 # 2

Ben de katılıyorum.