Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

eN güZeL SöZleRi PaYlaŞaLım :) — Sohbet - Eğlence - Komedi - Oyun (Kahvehanemiz) — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

eN güZeL SöZleRi PaYlaŞaLım :)

Tarih: 27.08.2010 23:16
Şikayet Et | Link  

Üye

Arkadşlar burada hoşumuza giden sözleri paylaşalım Smile   Yalnızım diye üzülmüyorum .. Çünkü biliyorum. Yalnız insanın ihanet edeni de olmaz...

Tarih: 27.08.2010 23:17
Şikayet Et | Link  

Üye

Hasret bir rüzgâr , kapı kapı aralar geçer; Gördüğüm her güzel şey, beni yaralar geçer !

Tarih: 27.08.2010 23:18
Şikayet Et | Link  

Üye

,,, ,,, ,,, İnsan Sevme Hissini İsraf EtmemeLi, Kim Ne Kadar SeviLmeye Layıksa Onu O Kadar Sevmeli. . . !

Tarih: 27.08.2010 23:19
Şikayet Et | Link  

Üye

,, ,,, ,,, Dibini görmediğin suya dalmadığın gibi, sonunu bilmediğin aşka teslim etme kendini. Acı çeken sen olursun...

Tarih: 30.08.2010 22:00
Şikayet Et | Link  

Administrator

Devamını bekleriz ...

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 09.12.2016
Reklam
Şikayet Et | Link

Sponsor

Tarih: 26.10.2010 00:22
MİHRİCAN
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi

BÖYLEMİ OLMALIYDI SONUMUZ SEVDİĞİM OYSA NELER HAYAL EDERDİK SENİNLE KİM SEVECEK Kİ SENİ BENİM KADAR KİM HASRETLE SARILACAK Kİ BOYNUNA ÇOK SEVDİM SENİ YAR ÖYLE ÇOK SEVDİM Kİ O HUDUTSUZCA GİDİŞİNİN ARDINDAN TAM 1 YIL GEÇMESİNE RAĞMEN KOKUN HALA BURNUMDA HANGİ TEN SİLECEK KOKUNU TENİMDEN... EN SON GEÇEN KIŞ BENİ UĞRUNA SİLDİĞİN KIZLA GÖRMÜŞTÜM SENİ HER O YOLDAN GEÇTİĞİMDE İÇİMİ SANKİ BIÇAKLIYORLAR HEP O ANI HATIRLIYORUM BİR ZAMANLAR BANA SARILMAN GİBİ ONADA SARILMIŞ GÖRDÜM SENİ O AN ALLAHIM ARTIK ÖLSEMDE FARK ETMEZ DEDİM HAYATIMDA İLK KEZ ÖLMEK İSTEDİM KİMİN İÇİN SENİN GİBİ BİRİ İÇİN Mİ YOKSA MASUM SEVGİMİN KİRLİ YÜZÜNÜ GÖRDÜM DİYEMİ BİLMİYORUM BELKİDE ÜMİTLERİMİN BAŞKASI TARAFINDAN ALINMASINA ÖLMEK İSTEMİŞTİM... BURDAN BÜTÜN GENÇ KIZLARA SESLENİYORUM LÜTFEN ERKEK ARKADAŞLARINIZA ÇOK GÜVENMEYİN HER ZAMAN AYRILMA İHTİMALİNİZİ DÜŞÜNÜN ÇOK SEVİYORUM ÖLÜYORUM DİYENEDE SEVGİSİNİ GÖSTERENEDE İNANMAYIN KENDİNİZİ NE OLURSA OLSUN TESLİM ETMEYİN KIZLAR OLURMU ÖYLE ÇOK ŞEYLER YAŞAYIP ATLATTIM Kİ HALA BUNLARI YAZARKEN GÖZLERİMDEN YAŞLAR DAMLIYOR İNSANLAR NANKÖR BU ZAMANDA MALESEF Kİ....

Tarih: 23.12.2011 11:28
Şikayet Et | Link  

Üye

dunyada 2renk gul olsun,bırı kırmızı dıgerı beyaz

sen benı unutursan kırmızılar solsun,ben senı unutursam beyaz guller kefenım olsun

Tarih: 08.11.2014 12:25
Şikayet Et | Link  

Üye

süper süper emeklerinize sağlık

En güzel yarınlar sizlerin olsun.

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505, dlkeren0202,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: