Close

Somut bilgiler artık Facebook'da

Forumda Son konuşulanlar — Simple:Press Forum - Wordpresss Forum — Somut.NET

Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???

Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...

Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

Forumda Son konuşulanlar

Tarih: 19.02.2010 01:24
Şikayet Et | Link  

Üye

Sayenizde sorunsuz kurdum forumu teşekkür ederim. Birde sitenizdeki gibi sağ tarafa "forumda son konuşulanlar" kısmını nasıl gösterebilirim. Yardım ederseniz çok makbule geçer :) Tekrardan teşekkürler.

Tarih: 19.02.2010 10:41
Şikayet Et | Link  

Üye

Birde bu üye olma işinde sizin sitedeki gibi nasıl yapabilirim? Yani şifre maile değilde kayıt ol dedikten sonra ekrana çıkmasını istiyorum. Bunada cevap yazarsanız sevinirim.

Tarih: 19.02.2010 10:59
Şikayet Et | Link  

Administrator

Foruma eklenen yeni konuları wordpress anasayfasında göstermek için, normal wordpress bileşenleri kısmından ekliyorunuz. Forumu kurduktan sonra o kısımda son konularla ilgili bir bileşen yüklenmiş olması lazım. Üye olma işlemindeki şifreyi ise bir wordpress plugin'inine kodlar ekleyerek yaptım. Şuanda anlatma fırsatım yok Embarassed fakat google'da ararsanız bulabilirsiniz...

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 19.02.2010 19:37
Şikayet Et | Link  

Üye

valla aradım ama bulamadım. Anlatma fırsatın olduğunda anlatırsan çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Tarih: 20.02.2010 11:57
Şikayet Et | Link  

Üye

Birde forumda kayıt ol linkine tıkladığımda şu sayfa çıkıyor? neden normal kayıt sayfası çıkmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Resim linki aşağıda :)   http://www.resimupload.com/ds7....._dede.html

a:1:{i:0;a:2:{s:2:"by";s:8:"KraL6001";s:2:"at";i:1266667091;}}

Tarih: 11.12.2016
Reklam
Şikayet Et | Link

Sponsor

Tarih: 20.02.2010 15:42
Şikayet Et | Link  

Administrator

Forum ayarlar kısmından bileşenlere tıklayın. Burada görsel giriş formundaki işareti kaldırın. Normale dönmesi lazım...

Tarih: 20.02.2010 16:02
Şikayet Et | Link  

Üye

vay sağolasın adminim :D teşekkür ederim. Birde şu mailsiz üyeliği ayarlasam süper olacak. Hala arıyom ama bir türlü bulamıyorum. Bu konuda çok kısıtlı bilgi var. En azından nasıl arama yapsam dediğinizi bulabilirim? O konuda yardımınızı bekliyorum. Çok teşekkürler ;)

Tarih: 20.02.2010 18:39
Şikayet Et | Link  

Administrator

Alttaki eklentileri inceleyin. Bu eklentilerde registration show password gibi bir özellik olabilir de. Bir eklentide üye olurken şifreyi gösterme seçeneği hatta üyenin kendi şifresini belirleyebilme özelliği bile vardı fakat hatırlamıyorum. O kadar çok eklenti var ki Embarassed   Themed Login and Register - Bu eklenti tema içinde giriş çıkış ve üye olma gibi özellikler sunuyor. User Sidebar Panel - Sidebarda login seçenekleri avatar gösterme vs. SimpleLogin -Özelliklerini hatırlamıyorum.   Bunlar o özelliği barındırmıyorsa, vakit bulunca kodlarımı yada o eklentiyi paylaşırım. KOlay gelsin...  

Etiketler:

Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

shariifiini, güzidem79, Cemre1213, halilbade, Aofogrenci, sudabe, şemsettin, hususlu, AliBurak, Melek0505,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: