Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???


Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...
Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

Yazılım Geliştirme Forumu

Tarih: 06.02.2018 13:33
Şikayet Et | Link  

Üye


Mesaj Sayısı:
Çağımızda gittikçe popülerleşen ve her geçen gün hayatımıza girmeye başlayan yazılıma çok geç kalmadan sizde başlamaya ne dersiniz? Korkmanıza gerek yok, hiç temeliniz yoksa uzman ekibimiz sizi yönlendirmek için elinden geleni yapacaktır. Türkiye'nin en büyük yazılım geliştirme forumu olmaya aday sitemize kayıtlar tamamen ücretsizdir. Bu forum sayesinde hem kendinizi web programlama, yazılım veya grafik alanında geliştirebilir hemde bu sektöre yeni başlayan arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca forumumuz yazılımla sınırlı kalmamakla beraber, kaliteli ticaret ortamı, arama motorları hakkında bilgiler, veritabanı yönetim sistemleri, teknolojinin gelişimi, yapay zeka, oyun / mobil programlama, internetten para kazanma yolları, yatırım araçları, hazır sistemler (scriptler), fotoğraçcılık / grafik, işletim sistemleri ve donanımsal bilgiler edinebileceksiniz. Birbirinden özgün dersleriyle kısa sürede büyüme potansiyeli olan forumumuz da sizleri de görmek bizi mutlu edecektir.

Türk programcılığının gelişmesi adına...

Webmaster Forumu

Etiketler:

wm, webmaster, forum,


Somut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

Jassoncic, Pierzeglunk, mstorebiala, vcayopeamr, SilverchinsOi, Zamatik, babydeali, StasAmuts, Aszqewrbmr, Gregoryflign,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: