aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » kredili sistemde sınıfta kalma... (Buradasınız)

kredili sistemde sınıfta kalma44`lü

01.10.2012 22:24

aöfMatik
Öncü İlke Eğitim Kurumları olarak size en kısa ve anlaşılır bir biçimde size kredili sisteme göre sınıfta kalma nasıl olmayacka ondan bahsedeceğiz.-Artık AÖF'de sınıfta kalma yok. -Bir dönemde en fazla 45 krediye kadar kredi alabilirsiniz. -Bir dönemde okulun size tanıdığı standart hesaba göre ders tanımlanır bu dersler 30 kredi eder. Üstte kalan 15 kredilik fazlalıktan faydalanarak ders ekleyebileceğinizden sınıfta kalma olmuyor. Her dönem 15 kredi yarım dönem kadar destek demek. -Buna bağlı olarak sınıfta kalma ortadan kalkıyor. -Bu arada harç ödemeleri kredi hesabına göre yapılacak ne kadar kredi o kadar para gibi. -Ayrıca, ikinci yılınızda itibaren kendiniz ders seçimi yapabileceğinizden 30 kredinin altında yahut üzerinde ders alabilirsiniz. Örneğin: 1. sınıfta 30 kredilik dersi size verdiler ama siz bu derslerden 20 kredi kadarından sınıfta kaldınız. Öncelik alttaki derslerinize verilerek sizi bir üst sınıfa kayıt edecekler. 45 kredinin 20 kredisini bu derslere 25 kredisini ise üst sınıf derslerinize aktaracaklar, arada kalan 5 kredilik üst sınıf dersleri ise bir sonraki döneme aktarılacak. Sonraki dönemde size 30 krediyi okul verecek siz ise 5 krediyi alttan alacak ve 35 kredi ile devam edeceksiniz. Ortalama yeterliyse eğer kalan 10 kredilik bölümde üstten ders alabilirsiniz.Bu konuda aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.44`lü

01.10.2012 22:25

aöfMatik

 

arkadaşlar herkesin aklına takılan sorular yukardaki gibi benimde olduğu gibi araştırma yaptım metni aynen kopyaladım bilgi edinen arkadaşkarda paylaşım yapsın
44`lü

01.10.2012 22:27

aöfMatik

 

bu arada öncü eğitim kurumla alakam yok onların paylaşımını kopyaladım
burcu

02.10.2012 01:43

aöfMatik

 

su sekilde belirtiyim orda sahniza birsey demdim dyemm bn sadece bu sekildeki yerlerde isin boyutunu kaciranlaraydi tepkim .
44`lü

02.10.2012 11:20

aöfMatik

 

valla burda kimse işin boyutunu kaçırmıyor kaçıran olursada uygulama sahibi uyarıyor. bu kadar agrasif olursan tabi tepki toplarsın madem işine gelnedi çık git ne kimseyi sinir et nede sen sinir ol.
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...