aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » Yeni Sistem Hak.... (Buradasınız)

Yeni Sistem Hak.Uykusuz86

02.10.2012 16:10

aöfMatik
1-İşletme Fakültesi Öğrencisiyim, daha Birinci sınıf, bütünlemede matematiği veremedim tek dersten kaldım, bu yılda yeni sisteme geçiliyor, ben 2. sınıfın 1.Dönemi ile 2.Döneminden ders almamda sıkıntı söz konusu değil demi?


2- Aramızda kalsın ) eski sistemde sınavlarda nerden baksanız 12-13 soru daha önceki sınavlarda sorulan soruların aynısı olarak çıkıyordu, bu gelenek devam edecek mi bu sistemin soru tipleri olsun kaynaklar olsun bunlarla bi ilgisi söz konusu mu?

3- Artık Üniversite piyasaya açıköğretim konu anlatımlı kitapları olarak yayın hakkı vermiyor, yani işte açıköğretimin verdiği kitaplara bakmıyorduk piyasadan Özet olan Örnek Murat, ilkumut yargıgibi yayınevlerinin yayınladığı kitaplardan çalışıyorduk. Artık bu yayınevleri sadece önceki yılların çıkmış soru veya soru bankaları adı altında kitap basacaklar, konu anlatımlı kitap yok artık. Bilginize..Siz ne düşüyorsunuz bu konu hakkinda.Uykusuz86

03.10.2012 15:20

aöfMatik

 

3. madde herkesi ilgilendiriyor.
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...