aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » calisiyorum unutuyrum..... (Buradasınız)

calisiyorum unutuyrum..OnurSoylu

02.01.2013 15:54

aöfMatik
uluslararasi isletmecilik dersinden basladim butun dersleri bitrdm nerdeyse..cozdgm sorulardadnda cok basarili oldm..smdi eski calistgm yerlere ve cozdugm sorulara bakiom yarisi ucmus gitms tekrar cozemiyorm Allah sonumzu hayir etsin :)Ahmet V.

02.01.2013 16:28

aöfMatik

 

Sınavda aklınıza mutlaka gelir. Tekrar etmeye devam edin. Öğrencilik dönemlerinde bende aynı hisse kapilirdim ama hiç zorlanmadım.
F:-:C

02.01.2013 16:28

aöfMatik

 

SIZIN DURUM YINE IYI SAYILIR, BEN OZETLERE CALISIYORUM O BILE AKLIMDA ZOR KALIYOR. 9 DERSIN HANGISINI AKLIMDA TUTACAGIMA SASIRIYORUM. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Ahmet V.

02.01.2013 16:37

aöfMatik

 

Arkadaşlar hafizanizi bilgisayar gibi düşünmeyin. Beyninizi yokladığınizda bir bütün olarak konuları sayacak değilsiniz ama karşınıza çıkacak sorulara göre bir cevap üretebileceksiniz. Bu herkeste olur. Ne kadar çalışırsanız çalışın tam çalışmadığınızı düşünürsünüz ama aslında aklınızda yeteri kadar bilgi vardır.

Yapmanız gereken tek şey tüm üniteleri okumus ve sorularını çözmüş olmak. Özetlerinizi de sınava az bir zaman kala okuyun.
OnurSoylu

02.01.2013 16:55

aöfMatik

 

insallah sorunsuz gecer hepimz icinde..bnm kendi adima artik okulu uzatmaya tahammulum kalmadi onlisansi orgun okudum ve3 senede bttin suan 3.sunftym 2 senede btmzse isim yas:)
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...