aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » şaştım kaldım, telaşlardayım; yardım...... (Buradasınız)

şaştım kaldım, telaşlardayım; yardım...nevdar_1986

04.05.2013 09:27

aöfMatik
Ark lar oncelikle herkese kolay gelsin. Bugunku ve yrnki sinavlar icin de basarilar. Bnm konuma gelecek olursak ben kalir miyim gecer miyim, ya da ders calismadim napacam die konulara girmicem. bnm konum su; gecen sene mezun olmam gerekirken 1 sene uzadi okul. Bu durumda Aof Isletme 4. siniftan tek dersim var oluyor. Guz doneminde dersin adi denetimdi. bu dnm finansal tablolar analizi olmus. dersin adi mi degismis yoksa bnm 2 ayri dersim mi varmis? bu dersi verirsem mezun olabilecek miyim? guz dnmi dersi sartli geciste ve gno 2. 11 su andaişletme 4:)

04.05.2013 14:44

aöfMatik

 

Mrb,benim de geçen sene kaldığım ve bu yüzden mezun olamadığım ders muhasebe den.ve finansal analiz di bu sene birinci dönem dersin adı denetim oldu ve BByle geçtim bu dönemse finansal tablolar analizi dersin adı yani kitap ikiye bölünmüş iki ders olmuş.Inşallah yarın ki sınavda iyi geçer ve en azından çan eğrisiyle geçer ve mezun oluruz biran önce.
yediyildiz

04.05.2013 19:22

aöfMatik

 

demekki yalniz deqilmisim benimde turk vergi vardi vergiyi verdik orgetsel davranis diye bi ders cikarmislar ins. yarin iyi bi not aliriz da finalle birlikte bu cile biter hepimize basarilar arkasdaslar.
colakcihan

04.05.2013 20:50

aöfMatik

 

benimde maliye politikasi yüzünden bir sene uzadi
zümrüt

05.05.2013 06:36

aöfMatik

 

ah o maliye politikasi yok mu, oldurcek beni. iki senedir tek dersi veremedim yaa :(
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...