aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » son dakika..... (Buradasınız)

son dakika..onurr

07.05.2013 10:41

aöfMatik
yök aöf de son sinifta tek dersten yıl dönem uzatanlara extra tek ders sinavi acacakmis.tek dersten kurtarma sinaviisletmee

07.05.2013 11:08

aöfMatik

 

kesinmi acaba cok iyi olur tek dersten kalanlar için ,ben 3 dersten kaldım bana işlemez ama umarim yapılır
onurr

07.05.2013 11:17

aöfMatik

 

kesin fakat bu yil mi seneyemi bilmiyorum.
olgn24

07.05.2013 11:52

aöfMatik

 

senin yalanini yiyim oyle bisey yok
onurr

07.05.2013 11:57

aöfMatik

 

yalan söylesem benim çikarim ne?


YÖK başkanı Gökhan Çetinsaya, TRT Haber’de Neler Oluyor isimli programa konuk oldu ve açıköğretim öğrencilerini ilgilendiren sorulara yanıt verdi. Programda konuşan Çetinsaya, Aöf öğrencilerinin bütünleme sınavları ile ilgili taleplerine hak verdiğini ama 1 milyondan fazla öğrencisi bulunan açıköğretim bölümlerinde bütünleme sınavının organizasyonunun zorluklarından dolayı yapılmasının zor olduğunu belirtti. Çetinsaya sorulan tek ders mağdurlarının durumlarının ne olacağı sorusuna, Açıköğretim son sınıf okuyan öğrencilere tek ders sınavı hakkının verileceğini açıkladı. Böylelikle tek ders yüzünden dönem veya yıl uzatma derdi artık ortadan kalkacak. Lisans yada önlisans farketmez tek dersten dolayı okulunu uzatan öğrenciler artık o dersten sınava girerek mezun olabilecekler.
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...