aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » harclar atm den yatirilacak... (Buradasınız)

harclar atm den yatirilacakserdar007

16.09.2014 23:41

aöfMatik
Sibell ilk yılınsa eqer qitt Vakıfbank atm'sine ya da Vakıfbank'a 205 lira harcını yatır ondan sonra da qitt bürodan kitaplarını all. Hepsi bu kadar. Sen bakma bizim millette hastalık bilmediqi konu hakkinda bile konuşur yani konuşma qereqi duyar öyle bii özelliqimiz var harç sadece atm'den yatırılıyomus bankadan olmuyormuş falan öyle bişey yokk daha buqün ben kendim bankadan yatırdım. Hadii selametle ALLAH 'a emanett.Gitarci

17.09.2014 00:37

aöfMatik

 

cok bilen serdar kardeş boyle bir konu hakkinda neden kafamdan uydurayim! basima gelen olay budur buraya yazdim paylasim amacli..ben 1 saat bekledim siz beklemeyin diye..senin gibi insanlara değmez cok bilen arkadas hadi uza şimdi!
sibelk

17.09.2014 12:53

aöfMatik

 

tartışmaya gerek yok arkadaşlar.. Serdar verdiğin bilgi için de teşekkür ederim.
serdar007

17.09.2014 14:45

aöfMatik

 

Gitarcı kardeş bende diyorum kii verdiqin bilqi yanlış. Bilqi veriyosun ama o bilqinin sana bile faydası yok. Çünkü yanlış bilqi. Ayrıca adam oll ve doqru konuşmayı öqren. Öyle uza şimdi falan da deyip adamı da imandan çıkarıp aqzini bozdurma...
serdar007

17.09.2014 14:46

aöfMatik

 

Rica ederim Sibell.
Gitarci

17.09.2014 16:25

aöfMatik

 

serdar kardes..bizim millette hastalik bilmedigi konular hakkında bos konusurlar gibi cumleler sarf eden sensin..sen beni buna zorladin..yanlis bile olsa insanlara yanlisi böyle gosterilmez..uslubun yanlis bikere..basima gelen durum budur siz arastirin benim gibi 1 saat beklemeyin burdan uyarmak istedim hepsi bu...bankalar farklilik gosteriyor olabilir..bu da sana verdiğim son cevaptir.
serdar007

18.09.2014 14:12

aöfMatik

 

Gitarcı kardeş yanlış bile olsa insana yanlışı gösterilmez diye bişey yokk. Bak o konuda yanılıyosun. Asıl yanlışı olan insana yanlışını göstermedin mii o yanlışa sen de ortak olmuş olursun. Dolayısıyla yanlışı olan kişiye yanlışı söylenmeli gösterilmeli önce o konuya bii açıklık qetirelim. Bu dediqini din dahi kabul etmez çünkü insanlara yanlışlarını söyleyin onları uyarın diye emreder din... Ve aramızda bii yanlış anlaşılma olduysa eqer Gitarcı kardes kusura bakma. Kalp kırmanın hiç bii anlamı olmadığı gibi bii de günah. Peygamber Efendimiz (sav) kalp kırmak Kabe yıkmaya benzer demiştir. Tekrardan kusura bakma kardeş hadi ALLAH 'a emanett.
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...