aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » Yardim Edebilcek Var mi... (Buradasınız)

Yardim Edebilcek Var mibozkurtcup1

20.01.2015 02:24

aöfMatik
Arkadaslar kocaeli iktisat ogrencisiydim ayriyeten adalet okuyorum gecen sene basladim ilk donem finallere giremedim kimligimi kaybettim vs sonrada bosladim ikinci donem bu donem falan simdi 2.donem parayi falan yatirip devam edicem nasil olucak simdi sinif tekrari var mi.yada muaf ders saydirip en kisa ne zamanda bitirebilirim??ReaxioN

20.01.2015 03:31

aöfMatik

 

Sana sadece şunu önerebilirim 444 10 26 bu numarayı direk tuşla telesekreter yönlendirecek ve karşına bağlı bulunduğun aof bürosu yetkilisi çıkacak. Orda bu durumu detaylıca anlat. Mutlaka bilgi sahibi olursun. Lakin ben şunu kesinlikle söyleyebilirim kaldığın yerden devam edebilirsin bütün dersleri baştan alırsın. Ama adalette gördüğün derslerin muafiyet bilgilerini başvuruda bulunacaksin. Dolayısıyla sadece adalette görmediğin dersleri göreceksin. Harç parasını yatırdığın an öğrenci statüsünü geri kazanacaksın. Sadece muallakta olduğum konu: birinci dönemi görmeden ikinci dönemi alabiliyormusun onu bilmiyorum işte. Yoksa seneyi beklemen gerekecek. Dediğim gibi yukarda verdiğim numara hangi ilden tuşlanirsa o ilin aof bürosu çıkar karşınıza. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...