aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » genel olarak ne durumda işletme 4.sınıflar?... (Buradasınız)

genel olarak ne durumda işletme 4.sınıflar?



ReaxioN

29.01.2015 06:09

aöfMatik




ekimcoskun sen lisans mi okuyosun ve acik ogretimi ve içindeki herseyi bildigine eminmisin ? demişsinki "42 veya 31 gibi 5 in katlari olmayan notlari nasıl alıyorsunuz? eski sistem olsa anlarimda yeni sistemde bu olmaz demissin" :)) peki o zaman bi soru sana neden harf notlari 41,5 veya 34,2 oluyor sence bunun aciklamasini yapabilirsen eger savunduğun yanlışı düzeltebilirsin bilgi bab'ında:) (sana ipucuda verdim) Lutfen kimse bunu okuduktan sonra ekimden önce bişi yazmasın. rica ediyorum. bakalım dogruyu bulabilecekmi. neden notlar 5 in katlari olmuyor ? evet ekim sahne sende..







duygu55

29.01.2015 08:34

aöfMatik

 

ah alma demis pesine aa lari inci gbi dizerim demis .ben sistemimi soledim siz nie cildrdiniz ki anlamadim. siz nasi oneride bulundysaniz bende ole yaptim .kimseyi ilgilendirmez.!




ekimcoskun

29.01.2015 12:00

aöfMatik

 

ortalamadan bahsettiğinizi anlamamıştım arkadaşlar. ben alınan notlardan yola çıkarak öyle bir yorum yaptım yanlış anladım ve yanlış anlaşılmak istemem. umarım herkes dilediği not ortalamasına kavuşur. herkese iyi günler ve iyi çalışmalar.




ekimcoskun

29.01.2015 12:02

aöfMatik

 

ayrıca işletme 3 ve 4 karışık ders alıyorum. ben aöf sistemini bildiğimi iddia etmedim.




efesamet

29.01.2015 16:37

aöfMatik

 

evet ben uyguladim ve notlarim iyi geldi Elhamdulillah ve ben senin gibi aöfnin verdiği kitaplarin tamamina çalışmadim sen bunu başarmış olabilirsin senin vaktin çok olabilir ama burada insanlarin çoğu iş güç sahibi insanlar o yüzden bu vakti bulamiyorlar biz kalkip aöf kitabindan çalışmayın bu kiz yalan söylüyor mu dedik?? isteyen istediği yerden çalışsın ben amelelik yapmadım açtım özetleri guzelce disiplinli bir sekilde çalıştım vize notlarimin en düşüğü 80 geldi ve ben senden daha az çalıştığımi düşünüyorum daga az vakit harcafigimi düşünüyorum finallere doğru düzgün bakmadim hatta bazi unitelerin izetini bile okumadım buna rağmen aldığım 7dersin en ax 6 tanesinden AA bekliyorum inşallah hepsi öyle gelir. bu yaziyi okuyan duygu dışındaki arkadaşlar beni çok iyi anlamıştir zaten ve son olarak şunu söylüyorum eğer kafanizin karışmasıni stresten çalışmayı birakmayi istemiyorsaniz sizin için en ideal yöntem özet kitaplara çalışmak olacaktir ozellikle vakit bulamamaktan yakinan arkadaşları uyarıyorum ben suze tecrubelerimi aktarıyorum hee vaktim var ben amele gibi kitabi içecem diyorsaniz o başka:-)




efesamet

29.01.2015 16:42

aöfMatik

 

ayrica AA alanayan değil FF alan ahh eder duygu insankar yetustiremeyecekler sınavlara adam gibi calisamayacaklar o yüzden sen beni hiç ilgilendirmiyorsun diğer arkadaşlar mağdur olacaklar ben o yüzden onları uyarmaya çalışıyorum;-)




Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...