aöfMatik | Açıköğretim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Açıköğretim » murat yayinlari... (Buradasınız)

murat yayinlarisevran

18.05.2015 00:43

aöfMatik
arkadaşlar her üniteden nerdeyse 100 e yakin soru var nasıl calisiyonuz ? son derse geldim ama ben bittim :(elhamisra

18.05.2015 00:47

aöfMatik

 

murat yayinlari ile geciyorum ama hep 50 55 sinavdan sonra durum degerlendirmesi yapiyorum nokta atisi yaptigi sorular en fazla 3 tane.ben okuyarak degil yazarak anlayanlardanim.Muratin ozetlerini semalar halinde birde kendim oturup cikariyorum
sevran

18.05.2015 00:48

aöfMatik

 

bende öyle sorular üzerinden özet çıkarıyorum son haftada tekrar ediyorum
KOSOVALI20

18.05.2015 00:53

aöfMatik

 

elhamsira hedefaof.com bu siteden de banko en az 3 vaya 4 tane geliyor
efesamet

18.05.2015 03:31

aöfMatik

 

ben murat yayınlarına şu şekil çalıştım. önce tüm derslerin sadece özetlerine anlamaya çalışarak okudum ama fazla üstünde de durmadim sadece temel attım. Tüm dersler bitince ikinci tekrara geçtim tekrar özetleri okudum ama bu sefer elimle aciklamali cevapları kapatarak soruları kendim çözmeye çalıştım. kenara işaretleme filan yapmadim üstüne de yapmadım. bu şekil yaparak beynimi zorlamis oldum ve hem konuyu kavradim zihnime kazidim hemde biraz ezber yapmış oldum. son olarak tekrar ozetleri okudum tekrar sorulari bu şekil çözdüm ama bu sefer ekstra olarak ara sinav denemesini ve eski çıkmış sorulari sinava girer gibi süre filan tutarak çözdüm. bu sekilde üç tekrar yapmış oldum ve tüm konular hakkinda bilgim olmuş oldu. sonra bu AÖF programindaki denemeleri ve eski çıkmış soruları bol bol çözdüm ve ilk dönem 4.00 ortalama yaptim toplam 7 ders almıştım işletme 7.yariyil dersleriydi. şimdi askerde olduğum için böyle detay calisamadim ama ozet okuyup soru çözme işini bol bol yaptım. bu sefer uzman kariyer aldım ve kitabi cebimde gezdirdim. onlarin kitaplari ders ders ve cep kitabi gibi. buna rağmen 3 tane 100 bi 90 bi 80 vardi vizede. benim taktigim bu ama en az 3 hafta onceden calismaya başlamak gerekiyor ve vakit lazim. vaktim yok diyenler 6hafta onceden başlar azar azar çalışır. artik seneye inşallah:-)
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...