aöfMatik | Diğer Eğitim Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Diğer Eğitim » aof polislik... (Buradasınız)

aof polislikZeki

18.06.2012 13:23

aöfMatik
Bence salih hakli. Cok sikayeti varsa biraksin. Her isin zorlugu var. Yillarca ozel sektorde calistim. Itten farkin yok. Pomemliler 2,5 milyar para aliyor. Pismanmismis. Kim veriyor o kadar parayi.meltem

18.06.2012 13:35

aöfMatik

 

MESLEGI BIRAKMIYOR PARASI TATLI GELIYO CUNKU. ANCA LAF ONLARDAKI. OGRETMEN OLSA NE OLACAKKI.DAHA FAZLA SURUNECEK
MUSTAFA

18.06.2012 13:52

aöfMatik

 

saygı değer arkadaşlar biz zaten millet olarak hangi işte çalışırsak çalışalım belli bir süreden sonra o işten sıkılıyoruz farklı alanlara yönelmeye çalışıyoruz iş imkanı da kısıtlı olduğu için elden elden birşey gelmiyor...her mesleğin bir zor yanı vardır muhakkak ama şurası net ve açık ki özel sektör ile kamu kıyaslanamaz bu devirde. özel sektör de yüksek maaş ile çalışan insanların sayısı sınırlı ama kamu sektöründe hem garanti bir işin ve güzel bir maaşın var. polislik de bunlardan bir tanesi.ben sabah tan akşama kadar polislerle iç içeyim adamlarin sosyal aktiviteleri sıfır ama bu işi yapma dediğim de bana bu kadar yüksek maaşı kim verir diyor.. yanı adamlar genel olarak bu işi sevmiyor ama parası için seviyorlar ee bizde bu dünya da rızkımızı kazanmak için bir işin ucundan tutmak istiyorsak ki zaten elimiz de başka alternatif de yoksa öyleyse polislik için varım
uykusuz

18.06.2012 14:10

aöfMatik

 

polis olmak icin biraz acimasiz ve duygusz olmak gerekiyo dimi
MUSTAFA

18.06.2012 14:56

aöfMatik

 

zavallı polisler halk arasında ister istemez kötü bir imaj bırakıyor bu benim içinde geçerli ama adamlar ne yapsın her türlü bela ve pislik ile uğraşıyorlar. tabi ister istemez olağan üstü olaylarında zor kullandıkları için sert kaba görünüyorlar. bu sert kaba davranışlar da 657 nin verdiği güvene dayanıyor:))
uykusuz

18.06.2012 15:01

aöfMatik

 

o yuzden dedim zaten acimaszo lmak lazim diye. okadar kotu muamelelere maruz kaliyolarki. Allah polis eslerine ve cocuklarina sabir versin.
MUSTAFA

18.06.2012 15:10

aöfMatik

 

amin:)
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...