aöfMatik | Sohbet Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Sohbet » Berat kandiliniz mübarek olsun.. (Sohbet)... (Buradasınız)

Berat kandiliniz mübarek olsun.. (Sohbet)bluennur

23.06.2013 18:13

aöfMatik
tesekkur ederiz musti :)bluennur

23.06.2013 18:18

aöfMatik

 

  Şabanın yarı gecesi olunca gecesini ibadette geçirin gününü de oruç tutun. Şüphesiz Allah Teâlâ o gece güneş batımında en yakın semaya (inmekten, çıkmaktan, hareket ve intikalden münezzeh olarak, zatına yakışan bir inişle) iner de, imsak oluncaya kadar; “Bağışlanmak isteyen var mı onu mağfiret edeyim?! Rızık isteyen var mı ki onu rızıklandırayım?! Belaya tutulan var mı ona afiyet vereyim? Yok, mu şöyle isteyen? Yok, mu böyle isteyen?” diye nida eder. Artık kim ne isterse ona muradı verilir.
hattabmusti

23.06.2013 19:06

aöfMatik

 

ALLAHU EKBER VELİLLAHİL HAMD ALLAH cc senden razi olsun blue kardesim biz seni seviyoruz ALLAH ta seni sevsin ins :)
hattabmusti

23.06.2013 19:11

aöfMatik

 

YARABBİ blue kardesimin ve diger kardeslerimin gönullerinden ve kalplerinden ne geciyorsa resulun diger peygamberlerin evliyalarin velilerin salihlerin tuyu bitmemiş bebeklerin hatrina nasip eyle YARABBİ bana bir kardeslerime iki kat hayir nasib eyle biiznillah :) ellerinizden saygi ile oper ailenize saygi ve sevgilerimi sunarim gariban kardesiniz mustiyede dua buyrun sizlerden ricamdir
bluennur

24.06.2013 00:45

aöfMatik

 

Amin kardesim cok tesekkur ediyorum yeni gordum kusura bakma Allah razi olsun Allah gonlunde ne muradin varsa nasip etsin yuzunu guldursun sıkntılarını gidersin gunahlarini affetsin insallah senin ve mu'min kardeslerimizin. İnsallah dualarmizin kabulune sebep olur bu guzel gece..
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...