aöfMatik | Sohbet Kategorisi
Uygulamayı İndir
aöfMatik Nedir?

eKamp » Sohbet » esad seni de kaddafi gibi köpek gibi sürükleyecekl... (Buradasınız)

esad seni de kaddafi gibi köpek gibi sürükleyecekler az kaldi bekle siz türk kanı döktünüzDADAŞ

23.06.2012 23:19

aöfMatik
yalnızlık nerdesen baci bir getti gidiş o gidiş tam kafa dengi muhabbeti sağlamdır :)prometheus

24.06.2012 11:18

aöfMatik

 

Arkadaşlar böyle yazılar yorumlar gördüğumde zoruma gidiyor. okuyun arkadaşlar her kesimden insanı okuyun analiz edin başkasının ağzından konuşmayın. bu iş suriye türkiye olayı dünyanin büyük devletleri işin içinde evrensel çıkarlar soz konusu.
selam

24.06.2012 11:40

aöfMatik

 

sanki ben nededim sen benim yazdiklarimi okumamissin demekki:)
MUSTAFA

24.06.2012 11:48

aöfMatik

 

valla kardes emin ol senin yaptığın yorumu burada ki lerinyüzde yüzü biliyor ki tabi dünya ülkeri işin içinde.. bak gel ne yapalım sana biraz konuyu açayım.. bugün arap devletlerin de rejim değişikliği oldu arap baharı adı altında bir çok arap devlet başkanları yıkıldı...bunlar nasıl oldu nato destek verdi AB destek verdi BM destek verdi vs vs vs...peki bu arap devletlerinde rejim değişikliği yaşanırken bunlar hangi modeli örnek aldılar ? dur ben sana deyim yıllarca mısırın,libya nın vs vs devletler israil,fransız ve amerika nin rejimi ile yönetildi.halkın büyük kesimi müslüman ama liderleri misyoner oğlu misyoner ışte.. vel hasıl bu yeni liderler model olarak türkiye yi seçti evet türkiye yi.ışte burada ne oldu nato ,AB,BM dedi ki işe bak ya bizim uçaklar gidip vurdu libya vs diğer arap devletlerini ama bunun kaymağını yiyen türkiye oluyor o zaman biz suriye ye karışmıyoruz ne yaparlarsa yapsınlar.biz suriye yi vursak yeni rejim i orada ki yeni iktidarları türkiye belirleyecek yada türkiyenin istediği kişiler gelecek onun için türkiye sen ne yaparsan yap ama biz yokuz...bu olay çok büyük olay buraya yazsam uzadıkça uzar onun için şimdilik yeterli kardeş.. sen üzülme ama burada ki yorumculari da hafife alma çünkü senin bilmediğini herkes bilebilir..
MUSTAFA

24.06.2012 14:05

aöfMatik

 

bu yazıya tek bir yorum yok mu yaw iki saat uğraştık yazmak için insan bir fikrini söyler:))) gerçi millet sinav derdinde :)))))
dilek

24.06.2012 23:03

aöfMatik

 

mustafa bey gayet güzel detaylı yazmissinız devlet hepimizin ve önemsemeliyiz ama bugün türkiyenin zengin ailelerine bakarsak bu ülke türk islam ülkesi degil artık sebataist ve osmanlidan bu yana süre gelen mason localarini düşününce vatan millet sadece bizim için önemli ama korumak için ugrasimiz yok ısrail ingiltere dünya devleti abd yikilir bu iki ülke yikilmaz abdnin en zengin iki yahudi adamı ülkeyi gecindiren birbirlerini koruduklari için takdir etmemek imkansız
selam

24.06.2012 23:38

aöfMatik

 

oku oku bitmiyo:) ben ozeti yukarda yazdim:)
Mesaj gönderebilmek için Android işletim sistemli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayın ve uygulamayı ücretsiz indirin.
Kısa bir süre sonra sitemiz üzerinden üye olabilecek ve buradan da aöfMatik uygulamasına katılabileceksiniz...