Silinen Verilerinizi Kurtarmak Şimdi Çok Basit

Silinen Verilerinizi Kurtarmak Şimdi Çok Basit

Bir zamanlar imkansız gibi geliyordu. Bilgisayarınızdan veya herhangi bir aygıttan sildiğiniz, tamamen ortadan kaldırdığınız öğelere bir anda ihtiyaç duymanızla birlikte, ulaşmanın imkansız olduğunu düşünüyorduk. Fakat her zaman ulaşmakta güçlük çektiğimiz bu verilere veya dosyalara, artık birkaç dakika içinde erişmeniz mümkündür.

EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.0 versiyonuyla birlikte eşsiz bir kullanım ve rahatlıkça ulaşabileceğiniz verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olan programla beraber, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınıza takılı olan her türlü diskiniz bir zamanlar yer almış tüm uzantılara sahip dosyalara ve verilere ulaşabilirsiniz. Tamamen silmiş olsanız bile sizlere sorunsuz ve kayıpsız olarak geri dönüşünü sağlayacak olan bu program, 2 GB’ta kadar ücretsiz kullanım sağlarken; sadece 40 MB boyutla indirmenize olanak sunmaktadır.

EaseUS Data Recovery Wizard Free

 

Bilgisayarınızda fazla yer kaplamamasının avantajını kullanabileceğiniz, hızlı ve kolay kullanım şansını doğru şekilde elde edeceğiniz eşsiz bir yapıya sahip olan EaseUS, üstelik Türkçe dil desteği ve pratik çalışma mantığıyla da sizlere hız kazandıracaktır. Tüm detaylarını paylaşacağımız bu programlar, sizlerde kaybettiğiniz her şeye tekrardan kavuşabilirsiniz.

İndirme ve Kullanım Hakkında Detaylar

Uygulamayı problemsiz olarak kullanabilmek için, kendi resmi sitesinden indirmeniz her zaman önemli bir detaydır. https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm adresinden ücretsiz ve PRO sürümlerine ulaşabileceğiniz uygulamayı, sitede yer alan ayrı iki seçenekten indirebilirsiniz. Free Download bölümünden ücretsiz olarak 2 GB kullanabileceğiniz versiyonunu indirdikten sonra, isterseniz sınırsız kurtarma yapabilmek için Upgrade to pro bölümünden PRO sürümüne sahip olabilirsiniz.

İndirdikten sonra, herhangi bir programı kurabileceğiniz gibi; Setup dosyasına tıklayıp, açılacak ekrandaki adımları takip etmeniz gerekecektir. Rahat ve kolay kurulumun ardından, program artık kullanacağınız durumdadır. 2 GB tutarındaki sorunsuz kullanım alanını elde ettiğiniz için, ister deneyip; isterseniz direkt olarak verilerinizi kurtarmaya da başlayabilirsiniz.

Veri bulmaya başlama

Üst tarafta yer alan alanda, programın ana sayfasını görebilirsiniz. Burada yer alan ve bilgisayarınızda takılı olan tüm disklerden hangisinde silinmiş dosya olduğunu düşünüyorsanız, onu seçmeniz gerekecektir. Diski seçtikten sonra, sağ tarafta yer alan TARA bölümüne tıklayarak, tarama işlemini başlatabilirsiniz.

Silinmiş verilerin bulunduğu diski seçme

Tarama işlemiyle birlikte, seçtiğiniz diskte yer alan silinmiş bütün dosyaların taramasına başlanır. Ardından, ihtiyacınız olan dosyayı bulduktan sonra tarama işlemi sonlanacaktır. Diskinizin boyutuna ve silinen dosyalara göre farklılık gösteren tarama süreci boyunca hiçbir işlem yapmanız gerekmez. İşlem bittikten sonra sizlere uyarı verilecektir.

Kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin

Karşınıza çıkacak olan alanda, ihtiyacınız olabilecek ve silinmiş tüm dosyaları görebilirsiniz. Ardından, seçtiğiniz dosyayı kurmak için, yine sağ alt tarafta yer alan Kurtar seçeneğine tıklayarak, EaesUS veri kurtarma programının dosyalarınızı ve verilerinizi geri yüklemesini sağlayabilirsiniz. Tamamen kolay kullanım, Türkçe dil desteği ve stabil çalışma mantığını sizlere sunan program sayesinde, hiçbir dosyanızı kaybetmez, aradığınız verilere de ne zaman isterseniz kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 İlk yorumu siz yazın !..

 • Yorumunuz en az 30 karakter olmalıdır. (0)
Sitede Ara
 • İnstagram Şekilli Profil Yazıları Oluşturma
  – єℓєşтιямє вєηιвєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт…нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт…...
 • Rüya Soyut Mu Somut Mu?
  Bu bilgiler benim bilim insanı olma bilgilerimi geliştirdi ve ayrıca ben çocuğum,kızım ve hayalimde ki ...
 • XP ne demek? XP nin anlamı nedir ?
  Roma dönemi konstantinin yaptığı simgeyi merak edip geldim ????...
 • Yeni başlayanlara En iyi 10 Kore dizisi
  Güzel liste. İlgimi çeken diziler oldu. Kill me heal me ve boys over flowers da olabilirmiş listede. ...
 • medal of honor spearhead kurulum hatası...
  iyiymiş ama birazı eksik olmuş bu...
 • Sevimli Komik ve İlginç Kedi Resimleri
  aaaaaaaaaaaaa çok şirinlerrrrr...
 • Saç dökülmesinin nedenleri ve Ahmet Maranki Karışımı
  Saçlarım da dökülme var açılmalar da olmaya başladı doktora gittim testler yaptırdım ama hiçbir sorun ç...