En İyi Mac Dönüştürücü - iSkysoft Video Converter Ultimate

En İyi Mac Dönüştürücü - iSkysoft Video Converter Ultimate

Fiziksel olarak farklı cihaz türlerinde video izleyebilmek büyük nimettir. Ancak, bazen aynı videoyu farklı cihazlarda izlemeye çalışırken uyumsuzluk sorunları yaşayabiliriz. Çünkü medya oynatıcılarının çoğu tüm video formatlarını oynatamaz. Bu nedenle, bir videonun MP4 ve AVI gibi evrensel bir video formatına dönüştürülmesi gerekir.

Bu işlemler için sınırsız sayıda video dönüştürücü var. Ancak her dönüştürücünün farklı gücü ve yeteneği bulunuyor. Örneğin, herkes HD videoları dönüştüremez ve yaptıkları zaman çok yavaş kalabilir. Bazı profesyonel araçlar, video dönüştürmeden çok daha fazlasını yapabilir. Videoları süper hızda dönüştürürler ve daha fazla ek araç sağlarlar; bu nedenle bir Mac kullanıcısıysanız en iyi seçenek olarak iSkysoft Video Converter Ultimate'ı kullanmanızı öneririz.

Neden iSkysoft Video Converter Ultimate Tercih Etmeliyiz?

Birçok dönüştürme yazılımı verebileceklerinden daha fazlasını söylüyor. İSkysoft Video Converter Ultimate için durum böyle değil. Beklediğinizden daha fazlasını sunan tek programdır. Arayüz kullanıcı dostudur ve kullanmaktan zevk alabileceğiniz kadar havalıdır. Belki de, bu her kullanıcıya, yeni başlayanlara bile çok iyi sunulabilir çünkü hiçbir zorluğu yoktur.

Dahası, iSkysoft Video Converter Ultimate, YouTube'dan ve 1000'den fazla video sitesinden video indirmenize, DVD'ye kopyalamanıza, videodan ses elde etmenize, videoyu cihazınız için optimize etmenize ve daha pek çok şeye olanak sağlar.

iSkysoft Video Converter Ultimate ana özellikleri:

 • Program videonun orijinal kalitesini kaybetmeden toplu dönüştürme işlemi sırasında bile 90 kat daha hızlı HD videolara dönüştüren bir özelliğe sahiptir.
 • Online HD video dönüştürün. Bu yazılım 1000'den fazla video sitesinden  video indirmenize izin verir. Yalnızca online videonun bağlantısını girmeniz istenir. Tüm müzik çalma listesini indirip cihazınıza kaydedebilirsiniz.
 • Dahili düzenleme araçları videonuzu geliştirmek ve özelleştirmek için çok önemlidir. Videoyu kırpmak, döndürmek ve tercih ettiğiniz formata dönüştürme gibi temel video düzenlemelerini yapabilirsiniz. Diğer gelişmiş düzenlemeler arasında yer alan filigran ekleme, meta veriler, altyazılar, efektler ve filtreler videoyu daha fazla iyileştirmenize olanak tanır.
 • iSkysoft Video Converter Ultimate, tamamen dolu DVD araçlarına sahiptir. DVD ve Blu-ray'in ücretsiz şablonlarla yazılmasına yardımcı olmasının yanı sıra, DVD dosyalarını düzenleme, DVD dönüştürme, DVD kopyalama ve yedekleme gibi işlemleri de yapar.
 • Video özelliklerini veya ses kalitesini bozmadan büyük bir videoyu istediğiniz boyuta sıkıştırır.
 • Toplu Dönüştürme - Aynı anda birden fazla dönüştürme yapmanıza ve farklı medya dosyalarını tek bir dosyada birleştirmenize olanak sağlar.
 • Bir meta veri editörü, GIF yapımcısı, ekran kaydedici, görüntü dönüştürücüsü, VR dönüştürücüsü, CD yazıcı, DVD'den DVD'ye dönüştürücü, GIF yapımcısı ve video kompresörüne sahip bir araç kutusu ile üretilmiştir.

Mac’te iSkysoft Video Converter Ultimate ile HD Videoları Dönüştürme

iSkysoft Video Converter Ultimate, HD videolarını dosya kalitesini kaybetmeden dönüştürmeyi sağlar.

HD videoların etkili bir şekilde nasıl dönüştürüleceğine dair bir rehberi aşağıda bulabilirsiniz;

Adım 1: Video dosyalarını ekle

Mac'inize iSkysoft Video Converter Ultimate'ı indirip yükledikten sonra, başlatmak için programın simgesine tıklayın. Varsayılan olarak “Dönüştür” penceresine yönlendirileceksiniz.

Pencerenin ortasındaki “+” işaretini veya “Dosya ekle” düğmesini tıklayın. Bundan sonra Dosya Gezgini açılır. Dönüştürülecek videoların dosya konumuna göz atın. Klavyedeki Shift veya Command tuşunu basılı tutup seçmek için fareyi kaydırarak ikiden fazla dosya seçebilirsiniz. Bu güçlü video dönüştürücü, 90 kat daha hızlı bir şekilde toplu dönüştürmeyi destekler. Dosyaları seçmeyi tamamladığınızda, programın arayüzüne eklemek için “Aç” ı tıklayın.

Bir başka yol da dosyayı DVD'den almaktır. DVD'yi bilgisayara yerleştirin ve “DVD Yükle” sekmesine tıklayın. Alınacak video dosyalarına göz atın. Diğer yöntemler arasında, videoyu programa sürükleyip bırakmak, “İndir” menüsünü tıklamak ve çevrimiçi video sitelerinden dosya indirmektir.

Adım 2: Çıkış formatını seçin

Açılır menüye erişmek için “Tüm görevleri dönüştür” seçeneğine tıklayın. Varsayılan olarak “video” sekmesine ulaşırsınız. 150+ format listesinden uygun çıktı formatını seçtiğiniz yer burasıdır.

İsteğe bağlı olarak, çıktı biçimlerinin sağındaki bir çözünürlük ayarı seçebilirsiniz. Kaynak seçeneği ile aynı, genellikle otomarik olarak seçilidir. “Cihaz” sekmesini tıklayarak videoyu optimize edebilir ve belirli bir cihaza özel dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, “Ses” sekmesine tıklayarak ve tercih edilen ses formatını seçerek videoyu ses dosyasına yani MP3’e çevirebilirsiniz.

Ayrıca, çözünürlüğü ayarlayarak veya kodlayıcı, bit hızı, kare hızı ve profil gibi parametreleri değiştirerek kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, çıkış formatının sağındaki “düzenle” düğmesine tıklayın.

Adım 3: Videoları Dönüştürmeye Başlayın

Sırasıyla “Menü” ve “Tercihler” e tıklayarak uygun bir çıkış formatı ayarlayın, ardından “Konum” u seçin. Bunu ayarlamazsanız, videonuz varsayılan klasörine kaydeder. Artık video dönüştürmeye hazırsınız. Toplu dönüştürme için “Tümünü Dönüştür” (Convert All) düğmesine tıklayın veya tek bir videoyu dönüştürmek için “Dönüştür” (Convert) düğmesine tıklayın.1 yorum

 • Yorumunuz en az 30 karakter olmalıdır. (0)
  Tüm Yorumlar
  • Salim
   İndirip deniyorum hemen teşekkür ederim

   Yanıtla

Sitede Ara
 • ECA Kombi Aşırı Isınma Arızası Arıza Kodu 6 Nedir Nasıl Çözülür - Pompa Çalışmıyor Olabilir Mi?
  bu hata kodu çıkıyordu kombimizde tarif ettiğiniz şekilde pompayı harekete geçirdik ve sorun çözüldü si...
 • Çiklet (Prenses) Balıklarındaki Ürkeklik ve Korkaklık
  Ben çok uzun süre sp, bp ile frenatus besledim hiç bir sorun yaşamadım. Çok uyumlulardı. Renk katıyor a...
 • Genel İşletme 1. Dönem Vize Soruları
  soru 3 yanlıs bence"...
 • CS 1.5 ve CS 1.6 İçin Sağlam Bir CFG (cengaver.cfg)
  bozuk bu cfg kullanmayın derim ...
 • Türkiye'de Hangi Burçtan Kaç Kişi Var?
  Akrep burcu olan var mı ben akrep burcu olarak hiç akrep burcu bulamıyorum....
 • Papağan Bakımı Banyo Yaptırma Yıkama
  pakistan pağına sirkeli su ile yıkanırmı...
 • Müzik Notaları İçin A4 Kağıda Porte Çıktısı Alma
  SEN NE KRAL ADAMSIN!! VALLA ÇOK SAĞOL...