Bu mesajı gerçekten şikayet etmek istiyor musunuz ???


Bir sebep belirtmek isterseniz alttaki kutucuğa yazabilirsiniz...
Pencereyi Kapat...

Somut.net Forumları

Üye Ol...Şifremi Unuttum

Kullanıcı Adı: Şifre: Beni hatırla

bulunduğum ilde edebiyat derslerine girebilir miyim

Tarih: 13.08.2009 22:18
duygu
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçiben turk dılı ve edb bolumunu kazandım bulundugum sehırdekı unıverstede derslere gırme ımkanım olablr mı acaba smdıden tskler

Tarih: 13.08.2009 22:22
Şikayet Et | Link  

Administrator


Mesaj Sayısı: 296

Akademik danışmanlık hizmetinden yararlanacağınız için örgün eğitim gören öğrencilerle ders görmenize izin verileceğine yada böyle bir uygulama olacağını sanmıyorum. Bu yılki akademik danışmanlık dersleri ve tarihleri henüz yayınlanmadı. Bu duyurular yapıldığında yüz yüze eğitimden faydalanıp faydalanamayacağınız belli olacaktır.


Başarılar dilerim Smile

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 14.08.2009 09:36
duygu
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi


Mesaj Sayısı: 296

pekı ne zamn yayılanacak bı bılgıız var mıSmile

Tarih: 14.08.2009 09:37
duygu
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi


Mesaj Sayısı: 296

bıde bu akademık danısmanlık hızmetı nasıl oluyor bıraz bılgı verır mısınız

Tarih: 14.08.2009 10:43
Şikayet Et | Link  

Administrator


Mesaj Sayısı: 296

Akademik danışmanlık, açıköğretim öğrencilerinin üniversitelerde yüz yüze eğitim aldığı aynen örgün eğitim gören öğrenciler gibi belli tarihlerde derslere katılabildiği bir sistem. Bu yıl için takvim henüz yayınlanmadı.


Geçen yılki akademik danışmanlık duyurusu okuyabilirsiniz;

Akademik Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, uzaktan öğretim gören öğrencilerimiz, bazı seçilmiş dersleri yüz yüze yapabilme olanağı elde etmektedirler. Bu dersler aşağıdaki merkezlerde yapılmaktadır:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Alanya, Amasya, Ankara (Cebeci, Beşevler), Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Biga, Bilecik, Bolu, Bozüyük, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir (Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi), Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul (Bahçelievler, Beyazıt, Haydarpaşa), İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak.

Akademik Danışmanlık kapsamında yüz yüze yapılan dersler şunlardır:

1. Sınıf Dersleri: Genel Matematik, Genel Muhasebe, İktisada Giriş
2. Sınıf Dersleri: Muhasebe Uygulamaları, İstatistik, İktisat Teorisi
3. Sınıf Dersleri: Maliyet Muhasebesi, Türk Vergi Sistemi, Finansal Yönetim, İngilizce
4. Sınıf Dersleri için, yüz yüze öğretim yoktur.

Derslere ilişkin ayrıntılı programlar en geç, 2008 Aralık ayı son haftasında illerdeki AÖF Bürolarında ve İnternet sitemizde hazır olacak, danışmanlık yapılan merkezler ve derslerin sayısında değişiklik olduğunda ayrıca duyurulacaktır.

Akademik Danışmanlık dersleri, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü başlayıp 29 Mayıs 2009 Cuma günü akşamına kadar kesintisiz sürdürülecektir. Dersler, resmî bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırılabilecek tatil günlerinde yapılmayacaktır. Merkezlere göre hafta içi akşamları veya hafta sonları yapılan akademik danışmanlık dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenci kimliği gösterilerek dersliklere girilebilmektedir. Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde etmektedir.

Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim görecekleri üniversitelerin tüm disiplin kurallarına uymak zorundadırlar.

devamı

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 21.09.2017
Reklam
Şikayet Et | Link

Sponsor

Tarih: 16.08.2009 15:37
duygu
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi


Mesaj Sayısı: 296

acıkogretm turk dılı edebıyatı bolumunu kazandm tekrar 2.bı tercıh yapabılırmıym acaba bu sene,yanı ek yerlestrmeden tskler..

Tarih: 16.08.2009 16:31
Şikayet Et | Link  

Administrator


Mesaj Sayısı: 296

Bildiğim kadarıyla örgün eğitim tercih yapmış olsan ve yerleşsen artık açıköğretimden başka bir yeri tercih edemezsin. Ama sen açıköğretim yazmış ve yerleşmişsin bu durumda tercih yapma hakkı doğuyor mu emin değilim. Bunu aöf büroyla görüşürsen daha sağlıklı bir yanıt alırsın Cry

Hem herkes edebiyat geldi diye havalara uçuyor sen neden vazgeçtin Smile

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.
Tarih: 18.08.2009 00:04
duygu
Şikayet Et | Link  

Ziyaretçi


Mesaj Sayısı: 296

yok vazgecmedım ama ben orgun ogretım okumayı cok ıstıyordum ztn seneye tekrar gırecemSmileSomut.net Forum İstatistikleri

Yeni Üyeler

Ahmetsarıkaya67, Meskoo, 147 924 08 128, Ahmetblci, SELMAŞİRİN, Supamu, Gökdeniz123, demirkart, ahmet16, Cevdet1234,

Şuan Sitede Olanlar;

Foksiyon devre dışı bırakıldı.

Forum İstastikleri

Konu Sayısı: — Mesaj Sayısı: — Üye Sayısı: