Açıköğretimliler Eskişehirde devlet yurtlarında kalabilir mi?

gul
Ziyaretçi
28.08.2009 13:53 # 0

slm free soul..

benim bulundugum sehirde oyle bişey yok yani yuz yuze egıtım verılen bı unı yok bu yuzden ben cok istiyorum..ve bu bolum cok zor ne yapacam bilmiyorum...ders verıl mezse eger belki ben maliyeyı devam ederım eskişehre giderim.....

arkadasım zaten mumkun degıl sadece cok zor olan 3 ders goruruz o kadar dıgerlerınıde bız calısıp gecmeye calıscaz.

ya ben cok istiyorum inşallahhh ders verırler edebiyattann yaaaa..

kayıt içinde adminin dedigi gibi adresimize gelen sonuc belgesi nasıl olması farketmez 

güle güle muhahaha
Ziyaretçi
28.08.2009 15:22 # 1

ben torpillliyim canlarım siz malesef giremıyosunuz ben öğrendım fakat ben edebiyat okuyanlarla gırıcem sekerler siz evde çeyiz yapın hadi .... tandıklarım öğretım görevlisi ve ben bu sene ordayım byyyyyyyyy muck görürsem slm vermem :)))

eliff
Ziyaretçi
31.08.2009 16:23 # 2

ya herkes çıkıp aynı şeyi soruyor soryor soruyor sürekli cevap veriliyor ama tekrar aynı soru arkadaşlar açık öğretim degil mi bunun adı neyi tartışıyorsunz kı ders var mı diye ders yok eskişehire gidenler oradaki hocalardan izin alıp giriyorlar yani hocanın insiyatifinde hersey ders falan yoooooooook :)diğer bölümler böyle edebiyat yeni açıldı muhtemelen oda böyledir

buket
Ziyaretçi
06.09.2009 16:17 # 3

arkadaslar bende adalet bölümünü kazandım ablam çalısma ekonımısınde 3. sınıfta derslerı verebılıyorCool murat yayıncılık kıtaplarından aldı ordakı sorular genelde cıkıyormus ve gecmıs yıllardakı sorulara calısırsak basarısız olmamız ımkansızmıs Smilebasarılar acıkcası bu adalet bölümüde benı korkutuyor bu konuda bılgısı olan var mı ?Confused

tanrı misafri
Ziyaretçi
10.02.2010 19:40 # 4

Cryya bende bu sene açıköğretim bölümü yazacam yeni birçok bölümler açıldı ama tek korkum açıköğetim yazınca yabancı dil dersleride görülüyor benim yabancı dilim yok öğrenmiş olsam bile sınavları çok zor oluyor mu?Confusedbeni bilgilendiren olursa çok sevincem yaConfusedConfusedConfused

Master
Administrator
15.02.2010 18:04 # 5

tanrı misafri yazmış:

Cryya bende bu sene açıköğretim bölümü yazacam yeni birçok bölümler açıldı ama tek korkum açıköğetim yazınca yabancı dil dersleride görülüyor benim yabancı dilim yok öğrenmiş olsam bile sınavları çok zor oluyor mu?Confusedbeni bilgilendiren olursa çok sevincem yaConfusedConfusedConfused

Duyduğum kadarıyla açıköğretim yabancı dil sınavları kolay oluyormuş. Arkadaşlar ingilizce sınavlarına çalışarak çok yüksek notlar aldıklarını söylüyorlar. Açıköğretim sınavları genel olarak kesinlikle zor değildir - yeteri kadar hazırlananlar için...

Sabır; yüzünü ekşitmeden acıyı yudumlamaktır.

zeynep
Ziyaretçi
03.05.2010 13:38 # 6

slm arkadaşlar bnde merak ediyorum nsıl yasanır orada özel yurttada kalırım o sorun deıl ama egitim nasıl oluyor oradaki üniwersitede net bi cewap yazarsınız ona göre hareket edıcem we yurt arastırıcam şimdiden teşekkürler Smile

serhat
Ziyaretçi
18.05.2010 19:42 # 7

Admin ben serhat bu sene sınava gircem bu yeni sistemden pek bişey anlayamadıgım ıcın sadece sınav gunlerini bekliyorum :) açıköğretim yazıp eskişehirde derslere girebilirmiyim ? birde devletten geri ödemeli kredi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler..